Lenovo 4Y41R69494 billentyűzet Otthoni/Irodai Bluetooth amerikai angol fekete, zöld
Kód: PERLEVKLA0045
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 4Y41R69494 billentyűzet Otthoni/Irodai Bluetooth amerikai angol fekete, zöld| Támogatott eszközök száma | 3 |
| Forrás típusa | Nap |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 730 óra |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Állítható billentyűzetmagasság | Igen |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Sziget billentyűzet | Igen |
| Szín | Zöld, fekete |
| Kulcsfontosságú élet | 10 millió karakter |
| Billentyűk száma a billentyűzeten | 108 |
| Billentyűköz | 1,91 cm |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Billentyűparancsok | Igen |
| Ajánlott felhasználás | Otthon/irodai |
| Billentyűzet formátum | Teljes méret (100%) |
| Billentyűzetnyelv | amerikai angol |
| Billentyűzetkapcsolók | Dugattyú kulcsos kapcsoló |
| Bluetooth-verzió | 5.1 |
| Pozícionáló eszköz | Nem |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Eszközinterfész | Bluetooth |
| Tanúsítvány | BQB, BQB QDID vásárlás, SRRC, ANATEL, UKCA CE RED, EAC, UkrSEPRO, TCRA, RCM SDOC, BIS, WPC, TRC, ICASA, Maghreb, ECAS, ATT, CONATEL, URSEC, IFETEL, NOM-019 |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma) | 420 × 151 × 16 mm |
| Billentyűzet súlya | 635 g |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 10 |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Súly csomagolással együtt | 797 g |
| Csomag magassága | 33 mm |
| Csomag szélessége | 443 mm |
| Alkalmazástámogatás | Lenovo kiegészítők és kijelzőkezelő |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -5 - 40°C |
| Belefoglalt termékek száma | 1 darab |
| Hálózati adapter | Nem |
| Jótállási jegy | Igen |
| Egérrel együtt | Nem |
| A termék fogyasztás után újrahasznosított műanyagból készült | 95% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 0.895 kg |
| EAN vonalkód: | 195892118138 |
| Támogatott eszközök száma: | 3 |
| Forrás típusa: | Nap |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 730 óra |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Állítható billentyűzetmagasság: | Igen |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Sziget billentyűzet: | Igen |
| Szín: | Zöld, Fekete |
| Kulcsfontosságú élet: | 10 millió karakter |
| Billentyűk száma a billentyűzeten: | 108 |
| Billentyűköz: | 1,91 cm |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Billentyűparancsok: | Igen |
| Ajánlott felhasználás: | Otthon/irodai |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Billentyűzetnyelv: | amerikai angol |
| Billentyűzetkapcsolók: | Dugattyú kulcsos kapcsoló |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Tanúsítvány: | BQB, BQB QDID vásárlás, SRRC, ANATEL, UKCA CE RED, EAC, UkrSEPRO, TCRA, RCM SDOC, BIS, WPC, TRC, ICASA, Maghreb, ECAS, ATT, CONATEL, URSEC, IFETEL, NOM-019 |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 420 × 151 × 16 mm |
| Billentyűzet súlya: | 635 g |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Súly csomagolással együtt: | 797 g |
| Csomag magassága: | 33 mm |
| Csomag szélessége: | 443 mm |
| Alkalmazástámogatás: | Lenovo kiegészítők és kijelzőkezelő |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -5 - 40°C |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Egérrel együtt: | Nem |
| A termék fogyasztás után újrahasznosított műanyagból készült: | 95% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

