Lenovo 4X41K79635 laptop táska/hátizsák 39,6 cm (15,6") Fekete
Kód: MOBLEVTOR0162
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 4X41K79635 laptop táska/hátizsák 39,6 cm (15,6") Fekete| Fő termék színe | Fekete |
| Maximális képernyőméret | 39,6 cm (15,6") |
| Borító típusa | Hátizsák |
| Anyag | Nejlon, poliuretán (PU) |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Márkakompatibilitás | Lenovo |
| Csomagolási mélység | 95 mm |
| Magasság | 44,5 mm |
| Csomag szélessége | 305 mm |
| Laptop rekesz méretei | 381 × 270 × 37 mm |
| Szélesség | 305 mm |
| Súly | 360 g |
| Súly csomagolással együtt | 470 g |
| Mélység | 95 mm |
| Csomag magassága | 445 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.45 kg |
| EAN vonalkód: | 195892079132 |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Maximális képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Borító típusa: | Hátizsák |
| Anyag: | Nejlon, poliuretán (PU) |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Márkakompatibilitás: | Lenovo |
| Csomagolási mélység: | 95 mm |
| Magasság: | 44,5 mm |
| Csomag szélessége: | 305 mm |
| Laptop rekesz méretei: | 381 × 270 × 37 mm |
| Szélesség: | 305 mm |
| Súly: | 360 g |
| Súly csomagolással együtt: | 470 g |
| Mélység: | 95 mm |
| Csomag magassága: | 445 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

