Lenovo 4X40Y95214 laptop táska/hátizsák 39,6 cm (15,6") Laptop táska Fekete
Kód: MOBLEVTOR0114
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 4X40Y95214 laptop táska/hátizsák 39,6 cm (15,6") Laptop táska Fekete| Felületi színezés | Egyszínű |
| Maximális képernyőméret | 39,6 cm (15,6") |
| Fő termék színe | Fekete |
| Összeg | 1 |
| Vállszíj | Igen |
| Fogantyú | Igen |
| Márkakompatibilitás | Bármilyen márka |
| Anyag | Poliészter |
| Borító típusa | Laptoptáska |
| Csomag magassága | 293 mm |
| Szélesség | 420 mm |
| Csomag szélessége | 420 mm |
| Csomagolási mélység | 20 mm |
| Súly csomagolással együtt | 340 g |
| Mélység | 51 mm |
| Magasság | 293 mm |
| Súly | 310 g |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733080 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.36 kg |
| EAN vonalkód: | 194778185813 |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Maximális képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Összeg: | 1 |
| Vállszíj: | Igen |
| Fogantyú: | Igen |
| Márkakompatibilitás: | Bármilyen márka |
| Anyag: | Poliészter |
| Borító típusa: | Laptoptáska |
| Csomag magassága: | 293 mm |
| Szélesség: | 420 mm |
| Csomag szélessége: | 420 mm |
| Csomagolási mélység: | 20 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 340 g |
| Mélység: | 51 mm |
| Magasság: | 293 mm |
| Súly: | 310 g |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733080 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

