Lenovo 4X31N50746 billentyűzet Egérrel együtt Univerzális RF vezeték nélküli QWERTY amerikai angol fekete
Kód: PERLEVKLM0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 4X31N50746 billentyűzet Egérrel együtt Univerzális RF vezeték nélküli QWERTY amerikai angol fekete| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama | 15 hónap(ok) |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa | AAA |
| Elemek száma (billentyűzet) | 1 |
| Szín | Fekete |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Ajánlott felhasználás | Egyetemes |
| Billentyűzet formátum | Teljes méret (100%) |
| Billentyűzetnyelv | amerikai angol |
| Billentyűleütés | 1,91 cm |
| Billentyűzetkiosztás | QWERTY |
| Pozícionáló eszköz | Nem |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Kulcsfontosságú élet | 10 millió karakter |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli |
| Tanúsítvány | CB, TUV jelölés, CE, cTUVus, FCC, IC, IMDA, WPC, BIS, SIRIM, NBTC-SDOC, SDPPI, NTC, AITI, TRC, NCC, BSMI, MSIP, VCCI, JRF, QUALITY, ICASA, TRA, NTRA, MOC,, PTA, I, B, NTRA, MOC, PTA, I. POTRAZ |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma) | 422,3 × 134,5 × 21,9 mm |
| Billentyűzet súlya | 406,5 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma) | 110,1 × 61,5 × 36,1 mm |
| Egér súlya | 65,5 g |
| Csomag szélessége | 520 mm |
| Csomag magassága | 42 mm |
| Súly csomagolással együtt | 680 g |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–95% |
| Vevő | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Belefoglalt termékek száma | 3 darab |
| Vevő típusa | Nano vevőegység |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Gombok száma | 3 |
| Egér akkumulátorának típusa | AA |
| Egérrel együtt | Igen |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Elemek száma (egér) | 1 |
| Mozgásfelbontás | 1600 DPI |
| Egér akkumulátorának élettartama | 18 hónap(ok) |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Menet típusa | Kerekek |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban) | 3000000 |
| Görgő | Igen |
| Figyelmeztetés | Óvja a nedvességtől., Ne szerelje szét a készüléket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| Súly: | 0.7 kg |
| EAN vonalkód: | 195892093534 |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama: | 15 hónap(ok) |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa: | AAA |
| Elemek száma (billentyűzet): | 1 |
| Szín: | Fekete |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Billentyűzetnyelv: | amerikai angol |
| Billentyűleütés: | 1,91 cm |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Kulcsfontosságú élet: | 10 millió karakter |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Tanúsítvány: | CB, TUV jelölés, CE, cTUVus, FCC, IC, IMDA, WPC, BIS, SIRIM, NBTC-SDOC, SDPPI, NTC, AITI, TRC, NCC, BSMI, MSIP, VCCI, JRF, QUALITY, ICASA, TRA, NTRA, MOC,, PTA, I, B, NTRA, MOC, PTA, I. POTRAZ |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 422,3 × 134,5 × 21,9 mm |
| Billentyűzet súlya: | 406,5 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma): | 110,1 × 61,5 × 36,1 mm |
| Egér súlya: | 65,5 g |
| Csomag szélessége: | 520 mm |
| Csomag magassága: | 42 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 680 g |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–95% |
| Vevő: | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Belefoglalt termékek száma: | 3 darab |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Gombok száma: | 3 |
| Egér akkumulátorának típusa: | AA |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Elemek száma (egér): | 1 |
| Mozgásfelbontás: | 1600 DPI |
| Egér akkumulátorának élettartama: | 18 hónap(ok) |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban): | 3000000 |
| Görgő: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Óvja a nedvességtől., Ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

