Lenovo 4X20M26272 tápegység/transzformátor 65 W Fekete
Kód: ZDLLEVNOT0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 4X20M26272 tápegység/transzformátor 65 W Fekete| Kimeneti teljesítmény | 65 W |
| Szín | Fekete |
| Bemeneti frekvencia | 50/60Hz |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Tanúsítvány | Szerbia, SIRIM, KC, NEMKO, MEPS, NOM (Mexikó), CB, CCC (Biztonság és EMI), CE, CECP, BSMI, GOST, GS, IARM (Argentína), ICES, EMC, C-Tick, C-UL, FCC, PSE, PSB |
| Súly | 220 g |
| Szélesség | 46 mm |
| Magasság | 28,5 mm |
| Mélység | 108 mm |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 8 - 80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–40 °C |
| A mellékelt terminálok típusai | EU |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.46 kg |
| EAN vonalkód: | 191200521539 |
| Kimeneti teljesítmény: | 65 W |
| Szín: | Fekete |
| Bemeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Tanúsítvány: | Szerbia, SIRIM, KC, NEMKO, MEPS, NOM (Mexikó), CB, CCC (Biztonság és EMI), CE, CECP, BSMI, GOST, GS, IARM (Argentína), ICES, EMC, C-Tick, C-UL, FCC, PSE, PSB |
| Súly: | 220 g |
| Szélesség: | 46 mm |
| Magasság: | 28,5 mm |
| Mélység: | 108 mm |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–40 °C |
| A mellékelt terminálok típusai: | EU |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

