Lenovo 40AWGN65EU tápegység/transzformátor Belső Fekete
Kód: ZDLLEVNOT0030
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 40AWGN65EU tápegység/transzformátor Belső Fekete| Bemeneti áram | 1,5 A |
| Cél | PC |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti frekvencia | 50–60 Hz |
| Tápegység típusa | Belső |
| Szín | Fekete |
| Kábelhossz | 1,8 méter |
| Magasság | 30 mm |
| Súly | 180 g |
| Szélesség | 47 mm |
| Mélység | 35 mm |
| Csomag magassága | 58 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag szélessége | 80 mm |
| Csomagolási mélység | 101 mm |
| Súly csomagolással együtt | 250 g |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 8 - 80% |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.2 kg |
| EAN vonalkód: | 195892115625 |
| Bemeneti áram: | 1,5 A |
| Cél: | PC |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti frekvencia: | 50–60 Hz |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Szín: | Fekete |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Magasság: | 30 mm |
| Súly: | 180 g |
| Szélesség: | 47 mm |
| Mélység: | 35 mm |
| Csomag magassága: | 58 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag szélessége: | 80 mm |
| Csomagolási mélység: | 101 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 250 g |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 80% |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

