Lenovo 310 webkamera 1920 x 1080 px USB 2.0 Fekete
Kód: PERLEVKAM0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 310 webkamera 1920 x 1080 px USB 2.0 Fekete| Rögzítési módszer | Csipesz |
| Felület | USB 2.0 |
| Dőlésszög | -20 - 10° |
| Kábelhossz | 1,8 méter |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Igen |
| Tanúsítvány | CE az EU/EFTA számára, FCC és ICES Észak-Amerika számára, CB(62368-1), KCC Dél-Korea számára, BSMI Taiwan számára, VCCI Japán számára. |
| Mélység | 90 mm |
| Súly | 144 g |
| Magasság | 55 mm |
| Szélesség | 57 mm |
| Csomag magassága | 62 mm |
| Csomag szélessége | 137 mm |
| Összeg | 1 |
| Súly csomagolással együtt | 251 g |
| Csomagolási mélység | 110 mm |
| Jótállási időszak | 1 év/évek |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Üzemi feszültség | 5V |
| Támogatott képformátumok | MJPEG |
| Átlós látómező | 85° |
| Zoomolás | Igen |
| Médialejátszás | YUY2 |
| HD kamera típusa | Full HD |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Üzemi áram | 1 A |
| Maximális videófelbontás | 1920 x 1080 képpont |
| Maximális felvételi képkockasebesség | 30 képkocka/másodperc |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -5 - 40°C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 0 - 90% |
| Használati utasítás | Igen |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Beépített mikrofon | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Webcams |
|---|---|
| Súly: | 0.23 kg |
| EAN vonalkód: | 195892122494 |
| Rögzítési módszer: | Csipesz |
| Felület: | USB 2.0 |
| Dőlésszög: | -20 - 10° |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Igen |
| Tanúsítvány: | CE az EU/EFTA számára, FCC és ICES Észak-Amerika számára, CB(62368-1), KCC Dél-Korea számára, BSMI Taiwan számára, VCCI Japán számára. |
| Mélység: | 90 mm |
| Súly: | 144 g |
| Magasság: | 55 mm |
| Szélesség: | 57 mm |
| Csomag magassága: | 62 mm |
| Csomag szélessége: | 137 mm |
| Összeg: | 1 |
| Súly csomagolással együtt: | 251 g |
| Csomagolási mélység: | 110 mm |
| Jótállási időszak: | 1 év/évek |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Üzemi feszültség: | 5V |
| Támogatott képformátumok: | MJPEG |
| Átlós látómező: | 85° |
| Zoomolás: | Igen |
| Médialejátszás: | YUY2 |
| HD kamera típusa: | Full HD |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Üzemi áram: | 1 A |
| Maximális videófelbontás: | 1920 x 1080 képpont |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -5 - 40°C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 0 - 90% |
| Használati utasítás: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

