Lenovo 310 webkamera 1920 x 1080 px USB 2.0 Bílá
Kód: PERLEVKAM0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 310 webkamera 1920 x 1080 px USB 2.0 Bílá| Způsob uchycení | Klip |
| Úhel náklonu | -20 - 10° |
| Barva | Bílá |
| LED indikátory | Ano |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Certifikace | CE for EU/EFTA FCC and ICES for North America CB(62368 -1) KCC for South Korea BSMI for TW VCCI for Japan |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Šířka | 57 mm |
| Hmotnost | 144 g |
| Šířka balení | 137 mm |
| Výška balení | 62 mm |
| Hloubka balení | 110 mm |
| Hmotnost včetně balení | 251 g |
| Množství | 1 |
| Záruční doba | 1 rok/roky |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Plug and Play | Ano |
| Provozní proud | 1 A |
| Média pro přehrávání | YUY2 |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Provozní napětí | 5 V |
| Zoom | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Podporované formáty obrázků | MJPEG |
| Diagonální zorné pole | 85° |
| Typ HD kamery | Full HD |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -5 - 40 °C |
| Návod k obsluze | Ano |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Webcams |
|---|---|
| Súly: | 0.262 kg |
| EAN vonalkód: | 195892122487 |
| Rögzítési módszer: | Csipesz |
| Dőlésszög: | -20 - 10° |
| Szín: | Fehér |
| LED-jelzők: | Igen |
| Felület: | USB 2.0 |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Tanúsítvány: | CE az EU/EFTA számára, FCC és ICES Észak-Amerika számára, CB(62368-1), KCC Dél-Korea számára, BSMI Taiwan számára, VCCI Japán számára. |
| Magasság: | 55 mm |
| Mélység: | 90 mm |
| Szélesség: | 57 mm |
| Súly: | 144 g |
| Csomag szélessége: | 137 mm |
| Csomag magassága: | 62 mm |
| Csomagolási mélység: | 110 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 251 g |
| Összeg: | 1 |
| Jótállási időszak: | 1 év/évek |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Üzemi áram: | 1 A |
| Médialejátszás: | YUY2 |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Üzemi feszültség: | 5V |
| Zoomolás: | Igen |
| Maximális videófelbontás: | 1920 x 1080 képpont |
| Támogatott képformátumok: | MJPEG |
| Átlós látómező: | 85° |
| HD kamera típusa: | Full HD |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 0 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -5 - 40°C |
| Használati utasítás: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

