Lenovo 300 billentyűzet, egérrel együtt, univerzális USB QWERTY, amerikai angol, fekete
Kód: PERLEVKLM0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 300 billentyűzet, egérrel együtt, univerzális USB QWERTY, amerikai angol, fekete| Kábelhossz | 1,8 méter |
| Forrás típusa | USB |
| Billentyűzet stílus | Közvetlen |
| Szín | Fekete |
| Sziget billentyűzet | Igen |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Ajánlott felhasználás | Egyetemes |
| Billentyűzet formátum | Teljes méret (100%) |
| Billentyűzetkiosztás | QWERTY |
| Windows-billentyűk | Igen |
| Eszközinterfész | USB |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Billentyűzetnyelv | amerikai angol |
| Tanúsítvány | BSMI, CE, cULus, EAC, FCC, ICES, KCC, RCM, RoHS, TUV Mark, VCCI, WEEE |
| Billentyűzet súlya | 580 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma) | 63 × 111 × 34 mm |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma) | 424 × 146 × 20 mm |
| Egér súlya | 120 g |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 7, Windows 8, Windows 11, Windows 10 |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Belefoglalt termékek száma | 2 darab |
| Egérrel együtt | Igen |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Gombok száma | 3 |
| Görgő | Igen |
| Mozgásfelbontás | 1600 DPI |
| Menet típusa | Kerekek |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| Súly: | 0.99 kg |
| EAN vonalkód: | 190793628601 |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Forrás típusa: | USB |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Szín: | Fekete |
| Sziget billentyűzet: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Windows-billentyűk: | Igen |
| Eszközinterfész: | USB |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Billentyűzetnyelv: | amerikai angol |
| Tanúsítvány: | BSMI, CE, cULus, EAC, FCC, ICES, KCC, RCM, RoHS, TUV Mark, VCCI, WEEE |
| Billentyűzet súlya: | 580 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma): | 63 × 111 × 34 mm |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 424 × 146 × 20 mm |
| Egér súlya: | 120 g |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7, Windows 8, Windows 11, Windows 10 |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Belefoglalt termékek száma: | 2 darab |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Gombok száma: | 3 |
| Görgő: | Igen |
| Mozgásfelbontás: | 1600 DPI |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

