LANBERG HDMI KABEL LANBERG HDMI KABEL M/M V2.1 10M OPTICKÝ AOC ČERNÝ
Kód: KBALAEHDM0062
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LANBERG HDMI KABEL LANBERG HDMI KABEL M/M V2.1 10M OPTICKÝ AOC ČERNÝ| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Ano |
| Materiál kabelu | Měď |
| Délka kabelu | 10 m |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Barva | Černá |
| Maximální rychlost obnovy | 144 Hz |
| Konektor 2 | 19-p HDMI |
| Plug and Play | Ano |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| HDMI ethernetový kabel | Ano |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Podporované grafické rozlišení | 5120 x 2880, 7680 x 4320, 3840 x 2160 |
| Rychlost přenosu dat | 48 Gbit/s |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Konektor 1 | 19-p HDMI |
| Povrchová úprava konektoru | Zlato |
| 3D kompatibilita | Ano |
| Varování | Neohýbejte kabel prudce, aby nedošlo k poškození vnitřních vodičů., Zabraňte kontaktu kabelu s vodou nebo vlhkostí., Kabel skladujte mimo dosah zdrojů tepla. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | HDMI cables |
|---|---|
| Súly: | 0.64 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969440898 |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Igen |
| Kábel anyaga: | Réz |
| Kábelhossz: | 10 méter |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Szín: | Fekete |
| Maximális felépülési sebesség: | 144 Hz |
| 2. csatlakozó: | 19 tűs HDMI |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Csatlakozó neme 1: | Férfi |
| Csatlakozó neme 2: | Férfi |
| HDMI Ethernet-kábel: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Támogatott grafikus felbontás: | 5120x2880, 7680x4320, 3840x2160 |
| Adatátviteli sebesség: | 48 Gbps |
| Audio visszirányú csatorna (ARC): | Igen |
| 1. csatlakozó: | 19 tűs HDMI |
| Csatlakozó felületkezelése: | Arany |
| 3D kompatibilitás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne hajlítsa meg élesen a kábelt, hogy elkerülje a belső vezetékek sérülését., Kerülje a kábel vízzel vagy nedvességgel való érintkezését., A kábelt hőforrásoktól távol tárolja. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

