Lanberg AK-1008-B police pro 19'' stojany 450/600/800mm (1U, 483x315mm, nosnost do 20kg) černá
Kód: SZALAEPOL0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lanberg AK-1008-B police pro 19'' stojany 450/600/800mm (1U, 483x315mm, nosnost do 20kg) černá| Maximální nosnost | 25 kg |
| Kapacita racku | 1U |
| Barva | Černá |
| Model | Police |
| Hloubka | 315 mm |
| Hmotnost | 1,58 kg |
| Velikost | 48,3 cm (19") |
| Výška | 44,5 mm |
| Šířka | 482,6 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| Súly: | 1.68 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969403879 |
| Maximální nosnost: | 25 kg |
| Kapacita racku: | 1U |
| Barva: | Černá |
| Model: | Police |
| Hloubka: | 315 mm |
| Hmotnost: | 1,58 kg |
| Velikost: | 48,3 cm (19") |
| Výška: | 44,5 mm |
| Šířka: | 482,6 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

