Lanberg AK-1008-B polc 19''-os rackekhez 450/600/800mm (1U, 483x315mm, teherbírás akár 20kg) fekete
Kód: SZALAEPOL0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lanberg AK-1008-B polc 19''-os rackekhez 450/600/800mm (1U, 483x315mm, teherbírás akár 20kg) fekete| Szín | Fekete |
| Modell | Polc |
| Rackkapacitás | 1U |
| Maximális teherbírás | 25 kg |
| Magasság | 44,5 mm |
| Mélység | 315 mm |
| Súly | 1,58 kg |
| Szélesség | 482,6 mm |
| Méret | 48,3 cm (19") |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| Súly: | 1.68 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969403879 |
| Szín: | Fekete |
| Modell: | Polc |
| Rackkapacitás: | 1U |
| Maximális teherbírás: | 25 kg |
| Magasság: | 44,5 mm |
| Mélység: | 315 mm |
| Súly: | 1,58 kg |
| Szélesség: | 482,6 mm |
| Méret: | 48,3 cm (19") |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

