Lanberg 10" 9U fali szekrény (280x310, szürke)
Kód: SZALAEWIS0044
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lanberg 10" 9U fali szekrény (280x310, szürke)| Maximális teherbírás | 20 kg |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP20 |
| Szín | Szürke |
| Rackkapacitás | 9U |
| Modell | Fali polc |
| Szélesség | 280 mm |
| Mélység | 310 mm |
| Magasság | 469 mm |
| Súly | 7 kg |
| Méret | 25,4 cm (10") |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hanging cabinets 10"/ 19" |
|---|---|
| Súly: | 8.31 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969416947 |
| Maximális teherbírás: | 20 kg |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Szín: | Szürke |
| Rackkapacitás: | 9U |
| Modell: | Fali polc |
| Szélesség: | 280 mm |
| Mélység: | 310 mm |
| Magasság: | 469 mm |
| Súly: | 7 kg |
| Méret: | 25,4 cm (10") |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

