Kingston Technology FURY 32 GB 3200 MT/s DDR4 CL20 SODIMM Impact memória
Kód: PAMKINSOO0205
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology FURY 32 GB 3200 MT/s DDR4 CL20 SODIMM Impact memória| Memória adatátviteli sebesség | 3200 MT/s |
| Moduláris konfiguráció | 4096 millió x 64 |
| Sorozat ciklusideje | 45,75 ns |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| ECC | Nem |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 32 GB |
| Programozható tápfeszültség (VPP) | 2,5 V |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| A sorozat aktív ideje | 26,25 ns |
| CAS-késés | 20 |
| Komponens ehhez: | Laptop |
| Memóriafeszültség | 1,2 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió | 2.0 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia | Igen |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő | 350 ns |
| Memóriaformátum | 260 tűs SO-DIMM |
| Szín | Fekete |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Belső memória | 32 GB |
| Szélesség | 3,8 mm |
| Súly | 9,5 gramm |
| Magasság | 30 mm |
| Mélység | 69,6 mm |
| Csomagolási mélység | 14 mm |
| Súly csomagolással együtt | 25,45 gramm |
| Csomag szélessége | 57,1 mm |
| Csomag magassága | 171,4 mm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -55 - 100°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–85 °C |
| Szállítódoboz magassága | 6,1 cm |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733020 |
| Figyelmeztetés | Az elektronikus termékek ártalmatlanítását az elektronikus berendezések újrahasznosítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően kell végezni., Ne szerelje szét és ne sértse meg a memóriamodulokat, mivel egészségre veszélyes anyagokat tartalmazhatnak., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| Súly: | 0.027 kg |
| EAN vonalkód: | 740617318371 |
| Memória adatátviteli sebesség: | 3200 MT/s |
| Moduláris konfiguráció: | 4096 millió x 64 |
| Sorozat ciklusideje: | 45,75 ns |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| ECC: | Nem |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 32 GB |
| Programozható tápfeszültség (VPP): | 2,5 V |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| A sorozat aktív ideje: | 26,25 ns |
| CAS-késés: | 20 |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: | 2.0 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő: | 350 ns |
| Memóriaformátum: | 260 tűs SO-DIMM |
| Szín: | Fekete |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Belső memória: | 32 GB |
| Szélesség: | 3,8 mm |
| Súly: | 9,5 gramm |
| Magasság: | 30 mm |
| Mélység: | 69,6 mm |
| Csomagolási mélység: | 14 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 25,45 gramm |
| Csomag szélessége: | 57,1 mm |
| Csomag magassága: | 171,4 mm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -55 - 100°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
| Szállítódoboz magassága: | 6,1 cm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
| Figyelmeztetés: | Az elektronikus termékek ártalmatlanítását az elektronikus berendezések újrahasznosítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően kell végezni., Ne szerelje szét és ne rongálja meg a memóriamodulokat, mivel azok egészségre veszélyes anyagokat tartalmazhatnak., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

