Intel Core i7-12700K processzor, 25 MB-os Smart Cache Box
Kód: PROINTCI70197
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Intel Core i7-12700K processzor, 25 MB-os Smart Cache Box| Processzor típusa | Intel® Core™ i7 |
| ARK processzor azonosítója | 134594 |
| Busz típusa | DMI4 |
| Processzor kódneve | Éger-tó |
| Doboz | Igen |
| A processzor által támogatott maximális sávszélesség | 76,8 GB/s |
| Maximális turbóteljesítmény | 190 W |
| Processzor modell | i7-12700K |
| Processzorfoglalat | LGA 1700 |
| Processzormagok száma | 12 |
| Processzor gyorsítótára | 25 MB |
| Erőteljes magok | 8 |
| Növelje az erős magok frekvenciáját | 4,9 GHz |
| Az erős magok alapfrekvenciája | 3,6 GHz |
| Processzorgeneráció | 12. generációs Intel® Core™ i7 processzorok |
| Alapvető processzorteljesítmény | 125 W |
| Komponens ehhez: | PC |
| Processzorszálak száma | 20 |
| Processzor üzemmódok | 64 bites |
| Processzor gyártója | Intel |
| Hatékony magok | 4 |
| Processzor gyorsítótár típusa | Intelligens gyorsítótár |
| DMI-adatfolyamok maximális száma | 8 |
| Harmonizált Rendszerkód | 8542310001 |
| PCI Express bővítőhely verziók | 4.0, 5.0 |
| Skálázhatóság | 1S |
| Üresjárati állapotok | Igen |
| Piacterület | Asztali |
| PCI Express konfiguráció | 1x16+1x4, 2x8+1x4 |
| Termikus megoldás specifikációi | PCG 2020A |
| ECCN-szám | 5A992CN3 |
| Utasításkészlet-támogatás | SSE4.1, AVX 2.0, SSE4.2 |
| PCI Express sávok maximális száma | 20 |
| CPU-konfiguráció (max.) | 1 |
| Végrehajtás letiltó bit | Igen |
| Hőmérséklet-felügyeleti technológia | Igen |
| Felhasználási feltételek | PC/Kliens/Táblagép |
| Áruosztályozási automatizált nyomonkövető rendszer (CCATS) | G167599 |
| Elérhető beillesztési lehetőségek | Nem |
| Processzorcsomag mérete | 45 x 37,5 mm |
| Megjelenési dátum | 2021. negyedik negyedév |
| Állapot | Elindítva |
| Célpiac | Játékok, Tartalomkészítés |
| OpenCL-verzió | 2.1 |
| Grafikus kimenet | eDP 1.4b, DP 1.4a, HDMI 2.1 |
| Maximális belső memória | 128 GB |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR4-SDRAM, DDR5-SDRAM |
| A processzor által támogatott maximális belső memória | 128 GB |
| Memória sávszélesség (max.) | 76,8 GB/s |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Integrált grafikus frissítési frekvencia maximális felbontáson (eDP - integrált síkképernyő) | 120 Hz |
| Maximális dinamikus grafikai frekvencia | 1500 MHz |
| Az integrált grafikus adapter maximális felbontása (eDP - integrált síkképernyő) | 5120 x 3200 képpont |
| Az integrált grafikus adapter DirectX verziója | 12.0 |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Az integrált grafikus adapter OpenGL verziója | 4.5 |
| Az integrált grafikus adapter által támogatott monitorok száma | 4 |
| Integrált grafikus kártya frissítési gyakorisága maximális felbontáson (DisplayPort) | 60 Hz |
| Működési egységek száma | 32 |
| Integrált grafikus frissítési frekvencia maximális felbontáson (HDMI) | 60 Hz |
| Az integrált grafikus adapter maximális felbontása (DisplayPort) | 7680 x 4320 képpont |
| Alap grafikus frekvencia | 300 MHz |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel UHD Graphics 770 |
| Integrált grafikus adapter azonosítója | 0x4680 |
| Az integrált grafikus adapter maximális felbontása (HDMI) | 4096 x 2160 képpont |
| T-elágazás | 100°C |
| Intel® biztonságos kulcs | Igen |
| Intel® VT-d virtualizációs technológia | Igen |
| Intel® 64 | Igen |
| Intel® rendszerindító védelem | Igen |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) a CPU-n | Igen |
| Intel® Turbo Boost Max technológia 3.0 frekvencia | 5 GHz |
| Intel Enhanced Intel SpeedStep technológia | Igen |
| Intel® Hyper Threading technológia (Intel® HT technológia) | Igen |
| Intel Optane-ra felkészítve | Igen |
| Intel® Clear Video HD technológia (Intel® CVT HD) | Igen |
| Intel® Turbo Boost technológia | 2.0 |
| Intel® virtualizációs technológia (VT-x) | Igen |
| Intel Turbo Boost Max technológia 3.0 | Igen |
| Intel® Quick Sync Video technológia | Igen |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Igen |
| Intel® szálkezelő | Igen |
| Intel® kötetkezelő eszköz (VMD) | Igen |
| Intel® OS Guard technológia | Igen |
| Intel® Speed Shift technológia | Igen |
| Intel® VT-x technológia kibővített oldaltáblázatokkal (EPT) | Igen |
| Intel® AES új utasítások (Intel® AES-NI) | Igen |
| Módalapú végrehajtás (MBE) vezérlés | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne érintse meg a processzor tűit, hogy elkerülje az elektrosztatikus kisülés okozta károsodást. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Intel Core i7 processors |
|---|---|
| Súly: | 0.08 kg |
| EAN vonalkód: | 5032037233989 |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i7 |
| ARK processzor azonosítója: | 134594 |
| Busz típusa: | DMI4 |
| Processzor kódneve: | Éger-tó |
| Doboz: | Igen |
| A processzor által támogatott maximális sávszélesség: | 76,8 GB/s |
| Maximális turbóteljesítmény: | 190 W |
| Processzor modell: | i7-12700K |
| Processzorfoglalat: | LGA 1700 |
| Processzormagok száma: | 12 |
| Processzor gyorsítótára: | 25 MB |
| Erőteljes magok: | 8 |
| Növelje az erős magok frekvenciáját: | 4,9 GHz |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 3,6 GHz |
| Processzorgeneráció: | 12. generációs Intel® Core™ i7 processzorok |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 125 W |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Processzorszálak száma: | 20 |
| Processzor üzemmódok: | 64 bites |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Hatékony magok: | 4 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| DMI-adatfolyamok maximális száma: | 8 |
| Harmonizált Rendszerkód: | 8542310001 |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 4.0, 5.0 |
| Skálázhatóság: | 1S |
| Üresjárati állapotok: | Igen |
| Piacterület: | Asztali |
| PCI Express konfiguráció: | 1x16+1x4, 2x8+1x4 |
| Termikus megoldás specifikációi: | PCG 2020A |
| ECCN-szám: | 5A992CN3 |
| Utasításkészlet-támogatás: | SSE4.1, AVX 2.0, SSE4.2 |
| PCI Express sávok maximális száma: | 20 |
| CPU-konfiguráció (max.): | 1 |
| Végrehajtás letiltó bit: | Igen |
| Hőmérséklet-felügyeleti technológia: | Igen |
| Felhasználási feltételek: | PC/Kliens/Táblagép |
| Áruosztályozási automatizált nyomonkövető rendszer (CCATS): | G167599 |
| Elérhető beillesztési lehetőségek: | Nem |
| Processzorcsomag mérete: | 45 x 37,5 mm |
| Megjelenési dátum: | 2021. negyedik negyedév |
| Állapot: | Elindítva |
| Célpiac: | Játékok, Tartalomkészítés |
| OpenCL-verzió: | 2.1 |
| Grafikus kimenet: | eDP 1.4b, DP 1.4a, HDMI 2.1 |
| Maximális belső memória: | 128 GB |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM, DDR5-SDRAM |
| A processzor által támogatott maximális belső memória: | 128 GB |
| Memória sávszélesség (max.): | 76,8 GB/s |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Integrált grafikus frissítési frekvencia maximális felbontáson (eDP - integrált síkképernyő): | 120 Hz |
| Maximális dinamikus grafikus frekvencia: | 1500 MHz |
| Az integrált grafikus adapter maximális felbontása (eDP - integrált síkképernyő): | 5120 x 3200 képpont |
| Az integrált grafikus adapter DirectX verziója: | 12.0 |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Az integrált grafikus adapter OpenGL verziója: | 4.5 |
| Az integrált grafikus adapter által támogatott monitorok száma: | 4 |
| Integrált grafikus kártya frissítési gyakorisága maximális felbontáson (DisplayPort): | 60 Hz |
| Működési egységek száma: | 32 |
| Integrált grafikus frissítési frekvencia maximális felbontáson (HDMI): | 60 Hz |
| Az integrált grafikus adapter maximális felbontása (DisplayPort): | 7680 x 4320 képpont |
| Alap grafikus frekvencia: | 300 MHz |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel UHD Graphics 770 |
| Integrált grafikus adapter azonosítója: | 0x4680 |
| Az integrált grafikus adapter maximális felbontása (HDMI): | 4096 x 2160 képpont |
| T-csomópont: | 100°C |
| Intel® biztonságos kulcs: | Igen |
| Intel® VT-d virtualizációs technológia: | Igen |
| Intel® 64: | Igen |
| Intel® rendszerindító védelem: | Igen |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) a CPU-n: | Igen |
| Intel® Turbo Boost Max technológia 3.0 frekvencia: | 5 GHz |
| Intel Enhanced Intel SpeedStep technológia: | Igen |
| Intel® Hyper Threading technológia (Intel® HT technológia): | Igen |
| Intel Optane-ra felkészítve: | Igen |
| Intel® Clear Video HD technológia (Intel® CVT HD): | Igen |
| Intel® Turbo Boost technológia: | 2.0 |
| Intel® virtualizációs technológia (VT-x): | Igen |
| Intel Turbo Boost Max technológia 3.0: | Igen |
| Intel® Quick Sync Video technológia: | Igen |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET): | Igen |
| Intel® szálkezelő: | Igen |
| Intel® kötetkezelő eszköz (VMD): | Igen |
| Intel® OS Guard technológia: | Igen |
| Intel® Speed Shift technológia: | Igen |
| Intel® VT-x technológia kibővített oldaltáblázatokkal (EPT): | Igen |
| Intel® AES új utasítások (Intel® AES-NI): | Igen |
| Módalapú végrehajtás (MBE) vezérlés: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne érintse meg a processzor tűit, hogy elkerülje az elektrosztatikus kisülés okozta károsodást. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

