Insekticidní lampa ADLER AD 7940 Černá, Stříbrná
Kód: OSWADLLOB0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Insekticidní lampa ADLER AD 7940 Černá, Stříbrná| Vyměnitelná žárovka | Ano |
| Bezpečné pro zvířata | Ano |
| Vlnová délka | 395 nm |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Bez insekticidů | Ano |
| Počet zdrojů světla | 2 |
| Dosah | 150 m² |
| Tichý provoz | Ano |
| Napětí insekticidní sítě | 2200 V |
| Celkový výkon | 9 W |
| Výkon žárovky | 4,5 W |
| Energetické požadavky | 220 - 240V, 50 - 60Hz |
| Živostnost lampy | 10000 h |
| Typ zdroje | AC |
| Materiál | ABS, Kov |
| Tác | Ano |
| Pověsitelný | Ano |
| Barva | Černá |
| Voděodolný | IPX0 |
| Vhodné pro | Vnitřní |
| Šířka | 336 mm |
| Délka hadice | 0,8 m |
| Hloubka | 72 mm |
| Výška | 264 mm |
| Množství | 1 |
| Uživatelská příručka | Ano |
| Varování | Výrobek může obsahovat komponenty nebezpečné pro životní prostředí, které vyžadují zvláštní likvidaci., Vyvarujte se přímého kontaktu s poškozeným zařízením, protože může obsahovat škodlivé látky., Nenechávejte zařízení v bezprostředním dosahu dětí. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Insecticide lamps |
|---|---|
| Súly: | 1.58 kg |
| EAN vonalkód: | 5905575906670 |
| Cserélhető izzó: | Igen |
| Biztonságos állatok számára: | Igen |
| Hullámhossz: | |
| Fényforrás típusa: | JÉG |
| Rovarirtó mentes: | Igen |
| Fényforrások száma: | 2 |
| Hatótávolság: | 150 m² |
| Csendes működés: | Igen |
| Izzó teljesítménye: | 4,5 W |
| Energiaigény: | 220–240 V, 50–60 Hz |
| Lámpa élettartama: | 10000 óra |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Anyag: | ABS, fém |
| Tálca: | Igen |
| Felakasztható: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Vízálló: | IPX0 |
| Alkalmas: | Belső |
| Szélesség: | 336 mm |
| Tömlőhossz: | 0,8 méter |
| Mélység: | 72 mm |
| Magasság: | 264 mm |
| Összeg: | 1 |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A termék környezetre veszélyes összetevőket tartalmazhat, amelyek speciális ártalmatlanítást igényelnek., Kerülje a sérült berendezésekkel való közvetlen érintkezést, mivel azok káros anyagokat tartalmazhatnak., Ne hagyja a készüléket gyermekek közvetlen közelében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

