Infosec INF_661147 Záložní zdroj UPS X1+ 1300 IEC, 1300VA, 720W, 6× C13
Kód: ZSIIFOUPS0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Infosec INF_661147 Záložní zdroj UPS X1+ 1300 IEC, 1300VA, 720W, 6× C13| Výstupní kapacita (VA) | 1300 VA |
| Výstupní operační napětí (max) | 220 V |
| Vlna | Simulovaná sinusovka |
| Výstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Počet vstupních fází | 1 |
| Výstupní operační napětí (min) | 240 V |
| Počet výstupních fází | 1 |
| Hlučnost | 45 dB |
| Ochrana proti přepětí | Ano |
| Slyšitelné režimy alarmu | Alarm při napájení z baterie, Porucha, Alarm přetížení, Alarm při nízkém stavu baterie |
| Vstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Kategorie zdrojů nepřerušovaného napájení | Line-interaktivní |
| Prvky ochrany napájení | Přepěťová ochrana, Ochrana telefonní/ADSL linky, Ochrana proti přepětí, Nadměrná zátěž |
| Zvukové výstrahy | Ano |
| Vstupní operační napětí (max) | 290 V |
| Vstupní operační napětí (min) | 162 V |
| Automatická regulace napětí (AVR) | Ano |
| Výstupní výkon | 720 W |
| Regulace výstupního napětí | -10 - 10% |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Certifikace | CE |
| Barva | Černá |
| Formát | Tower |
| Šířka | 148 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 298 mm |
| Hmotnost | 7,5 kg |
| USB port | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet zásuvek | 6 AC zásuvky / AC zásuvek |
| Typ USB portu | USB Typ B |
| Typy zásuvky pro napájení ze sítě | IEC C13 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 90% |
| Typ baterie | Olověná |
| Napětí baterie | 12 V |
| Studený start | Ano |
| Typická doba zálohování při polovičním zatížení | 10 min |
| Doba nabíjení baterie | 8 h |
| Kapacita baterie | 2 x 7 Ah |
| Typická doba zálohování při plném zatížení | 60 min |
| Návod na použití | Ano |
| Dodávané kabely | USB kabel, Vstupní napájecí kabel |
| Varování | Nerozebírejte kryt jednotky; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Zařízení by mělo být používáno v dobře větraných místnostech, aby se zabránilo přehřátí., Skladujte mimo dosah zdrojů ohně a vody. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | UPS power supplies |
|---|---|
| Súly: | 7.96 kg |
| EAN vonalkód: | 3700085661147 |
| Výstupní kapacita (VA): | 1300 VA |
| Výstupní operační napětí (max): | 220 V |
| Vlna: | Simulovaná sinusovka |
| Výstupní frekvence: | 50/60 Hz |
| Počet vstupních fází: | 1 |
| Výstupní operační napětí (min): | 240 V |
| Počet výstupních fází: | 1 |
| Hlučnost: | 45 dB |
| Ochrana proti přepětí: | Ano |
| Slyšitelné režimy alarmu: | Alarm při napájení z baterie, Porucha, Alarm přetížení, Alarm při nízkém stavu baterie |
| Vstupní frekvence: | 50/60 Hz |
| Kategorie zdrojů nepřerušovaného napájení: | Line-interaktivní |
| Prvky ochrany napájení: | Přepěťová ochrana, Ochrana telefonní/ADSL linky, Ochrana proti přepětí, Nadměrná zátěž |
| Zvukové výstrahy: | Ano |
| Vstupní operační napětí (max): | 290 V |
| Vstupní operační napětí (min): | 162 V |
| Automatická regulace napětí (AVR): | Ano |
| Výstupní výkon: | 720 W |
| Regulace výstupního napětí: | -10 - 10% |
| Certifikáty shody: | RoHS |
| Certifikace: | CE |
| Barva: | Černá |
| Formát: | Tower |
| Šířka: | 148 mm |
| Výška: | 178 mm |
| Hloubka: | 298 mm |
| Hmotnost: | 7,5 kg |
| USB port: | Ano |
| Počet portů USB 2.0: | 1 |
| Počet zásuvek: | 6 AC zásuvky / AC zásuvek |
| Typ USB portu: | USB Typ B |
| Typy zásuvky pro napájení ze sítě: | IEC C13 |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 0 - 90% |
| Typ baterie: | Olověná |
| Napětí baterie: | 12 V |
| Studený start: | Ano |
| Typická doba zálohování při polovičním zatížení: | 10 min |
| Doba nabíjení baterie: | 8 h |
| Kapacita baterie: | 2 x 7 Ah |
| Typická doba zálohování při plném zatížení: | 60 min |
| Návod na použití: | Ano |
| Dodávané kabely: | USB kabel, Vstupní napájecí kabel |
| Varování: | Nerozebírejte kryt jednotky; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Zařízení by mělo být používáno v dobře větraných místnostech, aby se zabránilo přehřátí., Skladujte mimo dosah zdrojů ohně a vody. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

