Infosec E4 Value 1000 zdroj nepřerušovaného napětí S dvojitou konverzí (online) 1 kVA 3 AC zásuvky / AC zásuvek
Kód: ZSIIFOUPS0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Infosec E4 Value 1000 zdroj nepřerušovaného napětí S dvojitou konverzí (online) 1 kVA 3 AC zásuvky / AC zásuvek| Zvukové výstrahy | Ano |
| Efektivita | 88% |
| Faktor síly | 0,8 |
| Kategorie zdrojů nepřerušovaného napájení | S dvojitou konverzí (online) |
| Výstupní kapacita (VA) | 1 kVA |
| Výstupní operační napětí (max) | 240 V |
| Odezva | 4 ms |
| Hlučnost | 50 dB |
| Slyšitelné režimy alarmu | Alarm při napájení z baterie, Porucha, Alarm přetížení, Alarm při nízkém stavu baterie |
| Maximální proud | 10 A |
| Vstupní frekvence | 47 - 63 Hz |
| Vstupní operační napětí (max) | 240 V |
| ECO mód | Ano |
| Vstupní operační napětí (min) | 100 V |
| Počet vstupních fází | 1 |
| Výstupní operační napětí (min) | 100 V |
| Výstupní napětí Celkové harmonické zkreslení (THD) | 6% |
| Činitel výkyvu | 3:1 |
| Regulace výstupního napětí | -1 - 1% |
| Vstupní výkonový faktor | 0,99 |
| Vlna | Čistý sinusový průběh |
| Výstupní frekvence | 47/63 Hz |
| Počet výstupních fází | 1 |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Certifikace | CE |
| Typ displeje | LED |
| Formát | Tower |
| Barva | Černá |
| Hloubka | 220 mm |
| Výška | 282 mm |
| Šířka | 145 mm |
| Hmotnost | 8,6 kg |
| Počet zásuvek | 3 AC zásuvky / AC zásuvek |
| Typy zásuvky pro napájení ze sítě | C13 rozdvojovač |
| Počet sériových portů | 1 |
| Typ sériového rozhraní | RS-232 |
| Sériové rozhraní | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Kapacita baterie | 9 Ah |
| Napětí baterie | 12 V |
| Typ baterie | Olověná (VRLA) |
| Studený start | Ano |
| Typická doba zálohování při polovičním zatížení | 9 min |
| Typická doba zálohování při plném zatížení | 30 min |
| Doba nabíjení baterie | 4 h |
| Proud při nabíjení | 1 A |
| Návod na použití | Ano |
| Dodávané kabely | Výstupní napájecí kabel, RS-232, Vstupní napájecí kabel |
| Varování | Skladujte mimo dosah tepla a ohně., Zařízení by mělo být používáno v dobře větraných místnostech, aby se zabránilo přehřátí., Nerozebírejte kryt jednotky; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | UPS power supplies |
|---|---|
| Súly: | 9.9 kg |
| EAN vonalkód: | 3700085674178 |
| Hangjelzések: | Igen |
| Hatékonyság: | 88% |
| Teljesítménytényező: | 0,8 |
| Szünetmentes tápegység kategóriák: | Kettős konverzióval (online) |
| Kimeneti kapacitás (VA): | 1 kVA |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.): | 240V |
| Válasz: | 4 ms |
| Zajszint: | 50 dB |
| Hangjelzési módok: | |
| Maximális áram: | 10A |
| Bemeneti frekvencia: | 47–63 Hz |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.): | 240V |
| ÖKO mód: | Igen |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum): | |
| Bemeneti fázisok száma: | 1 |
| Kimeneti üzemi feszültség (minimum): | |
| Kimeneti feszültség Teljes harmonikus torzítás (THD): | 6% |
| Lengési tényező: | 3:1 |
| Kimeneti feszültség szabályozása: | |
| Bemeneti teljesítménytényező: | 0,99 |
| Hullám: | Tiszta szinuszhullám |
| Kimeneti frekvencia: | 47/63 Hz |
| Kimeneti fázisok száma: | 1 |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Tanúsítvány: | CE |
| Kijelző típusa: | JÉG |
| Formátum: | Torony |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 220 mm |
| Magasság: | 282 mm |
| Szélesség: | 145 mm |
| Súly: | 8,6 kg |
| Aljzatok száma: | 3 AC aljzat/AC aljzat |
| Hálózati aljzatok típusai: | C13 elosztó |
| Soros portok száma: | 1 |
| Soros interfész típusa: | RS-232 |
| Soros interfész: | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Akkumulátor kapacitása: | 9 Ah |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
| Akkumulátor típusa: | Ólmozott (VRLA) |
| Hidegindítás: | Igen |
| Tipikus áthidalási idő fél terhelésnél: | 9 perc |
| Tipikus áthidalási idő teljes terhelés mellett: | 30 perc |
| Akkumulátor töltési ideje: | 4 óra |
| Töltési áram: | 1 A |
| Használati utasítás: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | |
| Figyelmeztetés: | Hőtől és tűztől távol tartandó., A készüléket jól szellőző helyiségben kell használni a túlmelegedés elkerülése érdekében., Ne szerelje szét a készülék burkolatát; áramütés veszélye áll fenn. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

