iBox NB10 laptop táska/hátizsák 39,6 cm (15,6") Aktatáska Fekete
Kód: MOBIBOTOR0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iBox NB10 laptop táska/hátizsák 39,6 cm (15,6") Aktatáska Fekete| Borító típusa | Aktatáska |
| Anyag | Nejlon |
| Integrált rekeszek | Igen |
| Fő termék színe | Fekete |
| Védő funkciók | Porálló, karcálló |
| Maximális képernyőméret | 39,6 cm (15,6") |
| Vállszíj | Igen |
| Elülső zseb | Igen |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Fogantyú | Igen |
| Szekciók száma | 5 |
| Szélesség | 310 mm |
| Laptop rekesz méretei | 305 × 400 × 40 mm |
| Magasság | 60 mm |
| Mélység | 410 mm |
| Súly | 1,2 kg |
| Színcsoport | Fekete |
| Fogantyúk | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 1.11 kg |
| EAN vonalkód: | 5904356223685 |
| Borító típusa: | Aktatáska |
| Anyag: | Nejlon |
| Integrált rekeszek: | Igen |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Védő funkciók: | Porálló, karcálló |
| Maximális képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Vállszíj: | Igen |
| Elülső zseb: | Igen |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Fogantyú: | Igen |
| Szekciók száma: | 5 |
| Szélesség: | 310 mm |
| Laptop rekesz méretei: | 305 × 400 × 40 mm |
| Magasság: | 60 mm |
| Mélység: | 410 mm |
| Súly: | 1,2 kg |
| Színcsoport: | Fekete |
| Fogantyúk: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

