iBOX IUZ100TC PD 100W-os laptop töltő, E-mark chippel
Kód: ZDLIBONOT0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iBOX IUZ100TC PD 100W-os laptop töltő, E-mark chippel| Maximális teljesítmény | 100 W |
| Minimális kimeneti feszültség | 5V |
| Maximális kimeneti feszültség | 20V |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Kábelhossz | 2 méter |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 31 mm |
| Súly | 305 g |
| Szélesség | 119 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Automatikus kimeneti feszültségszabályozás | Igen |
| Könnyű párosítás | Igen |
| Gyors töltés | Igen |
| USB Type-C portok száma | 1 |
| Töltő típusa | Belső |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Kompatibilis töltő | Laptop, Netbook |
| Működési elv | Érintkezés |
| Áramvédelmi elemek | Túláram, rövidzárlat, túlterhelés |
| Figyelmeztetés | Ne nyissa ki a tápegység fedelét. Ne dobja őket a háztartási hulladékba. Óvja a nedvességtől. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.35 kg |
| EAN vonalkód: | 5903968681111 |
| Maximális teljesítmény: | 100 W |
| Minimális kimeneti feszültség: | 5V |
| Maximális kimeneti feszültség: | 20V |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Kábelhossz: | 2 méter |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 31 mm |
| Súly: | 305 g |
| Szélesség: | 119 mm |
| Mélység: | 80 mm |
| Automatikus kimeneti feszültségszabályozás: | Igen |
| Könnyű párosítás: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| Töltő típusa: | Belső |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Kompatibilis töltő: | Laptop, Netbook |
| Működési elv: | Érintkezés |
| Áramvédelmi elemek: | Túláram, Rövidzár, Túlzott terhelés |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a tápegység fedelét., Ne dobd őket a hagyományos szemetesbe., Óvja a nedvességtől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

