iBox IUH3SL4K USB Type-C Hub 5000 Mbit/s Ezüst
Kód: PERIBOHUB0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iBox IUH3SL4K USB Type-C Hub 5000 Mbit/s Ezüst| Maximális felbontás (HDMI) | 3840 x 2160 képpont |
| USB tápellátás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5000 Mbps |
| Szín | Ezüst |
| Maximális felépülési sebesség | 30 Hz |
| USB tápellátási verzió akár | 100 W |
| Magasság | 10 mm |
| Szélesség | 121 mm |
| Mélység | 27 mm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Csomag szélessége | 480 mm |
| Csomag magassága | 160 mm |
| Darabszám csomagonként | 100 darab |
| Csomagolási mélység | 360 mm |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Memóriakártya-olvasó nyílás | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| HDMI | Igen |
| Hub interfész | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A |
| Felület | USB Type-C |
| Portok száma | 4 |
| Figyelmeztetés | Ne dobja a háztartási hulladékba - a termék speciális ártalmatlanítást igényel., Ne nyissa fel a fedelet. Áramütés veszélye., Ne tegye ki nedvességnek. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | USB Hubs |
|---|---|
| Súly: | 0.065 kg |
| EAN vonalkód: | 5903968680817 |
| Maximális felbontás (HDMI): | 3840 x 2160 képpont |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adatátviteli sebesség: | 5000 Mbps |
| Szín: | Ezüst |
| Maximális felépülési sebesség: | 30 Hz |
| USB tápellátási verzió akár: | 100 W |
| Magasság: | 10 mm |
| Szélesség: | 121 mm |
| Mélység: | 27 mm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Csomag szélessége: | 480 mm |
| Csomag magassága: | 160 mm |
| Darabszám csomagonként: | 100 darab |
| Csomagolási mélység: | 360 mm |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Memóriakártya-olvasó nyílás: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| HDMI: | Igen |
| Hub interfész: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A |
| Felület: | USB Type-C |
| Portok száma: | 4 |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a háztartási hulladékba – a termék speciális ártalmatlanítást igényel., Ne nyissa ki a fedelet. Áramütés veszélye., Ne tegye ki nedvességnek. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

