iBox HD-06 2,5"-os merevlemez-keret
Kód: DIAIBOOBU0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iBox HD-06 2,5"-os merevlemez-keret| Maximális tárolókapacitás | 10 TB |
| Támogatott tárolási interfészek | SATA III |
| Tárolólemez mérete | 2,5" |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 1 |
| Szín | Szürke |
| Terméktípus | HDD ház |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Kompatibilis a Mac OS rendszerrel | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| USB-s verzió | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| USB-csatlakoztathatóság | Igen |
| USB-portok száma | 1 |
| USB csatlakozó neme | Női |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–40 °C |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a házat megfelelő szerszámok és műszaki ismeretek nélkül., Kerülje az elárasztást vagy a vízzel való érintkezést., Ne tárolja és ne használja a készüléket hőforrások közelében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | External enclosures for disks |
|---|---|
| Súly: | 0.16 kg |
| EAN vonalkód: | 5903968680534 |
| Maximális tárolókapacitás: | 10 TB |
| Támogatott tárolási interfészek: | SATA III |
| Tárolólemez mérete: | 2,5" |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 1 |
| Szín: | Szürke |
| Terméktípus: | HDD ház |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Mac OS-kompatibilis: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| USB-s verzió: | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| USB-portok száma: | 1 |
| USB csatlakozó neme: | Női |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–40 °C |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a burkolatot megfelelő szerszámok és műszaki ismeretek nélkül., Kerülje az elárasztást vagy a ház vízzel való érintkezését., Ne tárolja vagy használja a készüléket hőforrások közelében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

