Hygo Protect - nedvszívó betét
Kód: SYPPDSPPN0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Hygo Protect - nedvszívó betét| Újrafelhasználható | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Szín | Kék |
| Emeletek száma | 5 |
| Vízálló | Igen |
| Légmentesen záródó | Igen |
| Mosógépben mosható | Igen |
| Anyag | Poliészter, Poliéterszulfon (PES), Poliuretán |
| Szélesség | 840 mm |
| Mélység | 920 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Waterproof pads and sheets |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 4250629309886 |
| Újrafelhasználható: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Szín: | Kék |
| Emeletek száma: | 5 |
| Vízálló: | Igen |
| Légmentesen záródó: | Igen |
| Mosógépben mosható: | Igen |
| Anyag: | Poliészter, Poliéterszulfon (PES), Poliuretán |
| Szélesség: | 840 mm |
| Mélység: | 920 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

