HP Silent Rechargeable Mouse 710
Kód: PERHP-MYS0210
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Silent Rechargeable Mouse 710| Újratölthető | Igen |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion), Beépített akkumulátor |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Szín | Fekete |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Magasság | 36,2 mm |
| Súly | 84 g |
| Mélység | 5,71 mm |
| Szélesség | 10,2 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Súly csomagolással együtt | 260 g |
| Összeg | 1 |
| Csomag magassága | 55,8 mm |
| Csomag szélessége | 105 mm |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Menet típusa | Kerekek |
| Programozható gombok száma | 6 |
| Gombok száma | 7 |
| Mozgásfelbontás | 3000DPI |
| Cél | Hivatal |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Figyelmeztetés | Hőforrásoktól távol tárolandó., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Védje a terméket a nedvességtől. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.27 kg |
| EAN vonalkód: | 196548822683 |
| Újratölthető: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion), Beépített akkumulátor |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Szín: | Fekete |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Magasság: | 36,2 mm |
| Súly: | 84 g |
| Mélység: | 5,71 mm |
| Szélesség: | 10,2 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Súly csomagolással együtt: | 260 g |
| Összeg: | 1 |
| Csomag magassága: | 55,8 mm |
| Csomag szélessége: | 105 mm |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Programozható gombok száma: | 6 |
| Gombok száma: | 7 |
| Mozgásfelbontás: | 3000DPI |
| Cél: | Hivatal |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Figyelmeztetés: | Hőforrásoktól távol tárolandó., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Óvja a terméket a nedvességtől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

