HP programozható egér 425 Bluetooth
Kód: PERHP-MYS0237
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP programozható egér 425 Bluetooth| HP szegmens | Társasági |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín | Fekete |
| Súly | 89 g |
| Magasság | 38 mm |
| Szélesség | 108,6 mm |
| Mélység | 61,6 mm |
| Súly csomagolással együtt | 94 g |
| Csomag szélessége | 108 mm |
| Csomag magassága | 127 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Gombok száma | 6 |
| Mozgásfelbontás | 4000 DPI |
| Eszközinterfész | Bluetooth |
| Menet típusa | Kerekek |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.16 kg |
| EAN vonalkód: | 197192652299 |
| HP szegmens: | Társasági |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 89 g |
| Magasság: | 38 mm |
| Szélesség: | 108,6 mm |
| Mélység: | 61,6 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 94 g |
| Csomag szélessége: | 108 mm |
| Csomag magassága: | 127 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Gombok száma: | 6 |
| Mozgásfelbontás: | 4000 DPI |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Menet típusa: | Kerekek |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

