HP Professional 15.6-inch Laptop Bag
Kód: MOBHP-TOR0220
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Professional 15.6-inch Laptop Bag| Typ krytu | Obal s popruhem přes rameno |
| Kompatibilita značky | HP |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Maximální velikost obrazovky | 39,6 cm (15.6") |
| Hlavní barva produktu | Černá |
| Materiál | Plast |
| Šířka balení | 390 mm |
| Hmotnost včetně balení | 660 g |
| Hloubka | 290 mm |
| Hloubka balení | 290 mm |
| Výška | 65 mm |
| Výška balení | 65 mm |
| Šířka | 390 mm |
| Hmotnost | 610 g |
| Kód harmonizovaného systému | 84733080 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.63 kg |
| EAN vonalkód: | 196188587959 |
| Borító típusa: | Vállpántos fedél |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Maximális képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Anyag: | Kabát |
| Csomag szélessége: | 390 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 660 g |
| Mélység: | 290 mm |
| Csomagolási mélység: | 290 mm |
| Magasság: | 65 mm |
| Csomag magassága: | 65 mm |
| Szélesség: | 390 mm |
| Súly: | 610 g |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733080 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

