HP ProBook 465 G11 noteszgép AMD Ryzen™ 5 7535U processzorral, 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home
Kód: MOBHP-NOT4252
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP ProBook 465 G11 noteszgép AMD Ryzen™ 5 7535U processzorral, 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home| Processzor modell | 7535U |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor gyártója | AMD |
| Processzorszálak száma | 12 |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 5 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,5 GHz |
| Processzor gyorsítótára | 16 MB |
| Processzormagok száma | 6 |
| Ethernet átviteli sebesség | 10, 1000 Mbps, 100 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| WLAN-vezérlő modellje | RZ616 |
| Antenna típusa | 2x2 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | MediaTek |
| Kábelezési technológia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| USB tápellátás | Igen |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Adapter tápellátás | 65 W |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CCC, CE, BSMI, RoHS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Szín neve | Csukas ezüst |
| Eredeti márka | HP |
| Terméktípus | Laptop |
| Származási ország | Thaiföld, Kína |
| Piaci kategória | Mindennapi |
| Szín | Ezüst |
| Formátum | Markoló |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Igen |
| Pozícionáló eszköz | Clickpad |
| Vízálló billentyűzet | Igen |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Magasság (hátul) | 1,7 cm |
| Magasság (elöl) | 1,09 cm |
| Szélesség | 359,4 mm |
| Mélység | 251 mm |
| Csomag magassága | 305 mm |
| Csomagolási mélység | 483 mm |
| Csomag szélessége | 69 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| UNSPSC kód | 43211503 |
| Jelszóvédelem | BIOS, Igen, Bekapcsoláskor |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Home |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód | Igen |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 2 |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek | 2x SO-DIMM |
| Memóriafrekvencia | 4800 MHz |
| Memória elrendezés | 1x16GB |
| Belső memória | 16 GB |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | AMD Radeon grafika |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Integrált GPU gyártó | AMD |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | AMD Radeon 660M |
| Színtér | NTSC |
| HD felbontás típusa | WUXGA |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 40,6 cm |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 képpont |
| Színskála | 45% |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus) | 45% |
| Érintőképernyő | Nem |
| Kijelző fényereje | 300 cd/m² |
| Panel típusa | IPS |
| Kijelző átlója | 40,6 cm (16") |
| Előlapi kamera felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera típusa HD | Full HD |
| Előlapi kamera | Igen |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása | 56 Wh |
| Akkumulátorcellák száma | 3 |
| Billentyűzet mellékelve | Igen |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
| HP szegmens | Társasági |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | ENERGY STAR, Teljesítési költség (TCO) |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, használaton kívüli fázis (kg CO2e) | 33 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e) | 10 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e) | 140 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e) | 87 |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e) | 13 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.645 kg |
| EAN vonalkód: | 198990116921 |
| Processzor modell: | 7535U |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 5 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,5 GHz |
| Processzor gyorsítótára: | 16 MB |
| Processzormagok száma: | 6 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 1000 Mbps, 100 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| WLAN-vezérlő modellje: | RZ616 |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | MediaTek |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| USB tápellátás: | Igen |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CCC, CE, BSMI, RoHS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Szín neve: | Csukas ezüst |
| Eredeti márka: | HP |
| Terméktípus: | Laptop |
| Származási ország: | Thaiföld, Kína |
| Piaci kategória: | Mindennapi |
| Szín: | Ezüst |
| Formátum: | Markoló |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Clickpad |
| Vízálló billentyűzet: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Magasság (hátul): | 1,7 cm |
| Magasság (elöl): | 1,09 cm |
| Szélesség: | 359,4 mm |
| Mélység: | 251 mm |
| Csomag magassága: | 305 mm |
| Csomagolási mélység: | 483 mm |
| Csomag szélessége: | 69 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| UNSPSC kód: | 43211503 |
| Jelszóvédelem: | BIOS, Igen, Bekapcsolt állapotban |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Home |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 2 |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek: | 2x SO-DIMM |
| Memóriafrekvencia: | 4800 MHz |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Belső memória: | 16 GB |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | AMD Radeon grafika |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált GPU gyártó: | AMD |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon 660M |
| Színtér: | NTSC |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 40,6 cm |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Színskála: | 45% |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus): | 45% |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző átlója: | 40,6 cm (16") |
| Előlapi kamera felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása: | 56 Wh |
| Akkumulátorcellák száma: | 3 |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
| HP szegmens: | Társasági |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR, Teljes birtoklási költség |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, használaton kívüli fázis (kg CO2e): | 33 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e): | 10 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e): | 140 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e): | 87 |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e): | 13 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

