HP OmniBook 5 AI 16-af1216nw Intel Core Ultra 7 255U notebook 40,6 cm (16") 2K kijelző 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home AI PC ezüst
Kód: MOBHP-NOT4478
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP OmniBook 5 AI 16-af1216nw Intel Core Ultra 7 255U notebook 40,6 cm (16") 2K kijelző 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home AI PC ezüst| Alapvető processzorteljesítmény | 15 W |
| Processzorgeneráció | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Processzor modell | 255U |
| A hatékony magok alapfrekvenciája | 1,7 GHz |
| Hatékony magok | 8 |
| Alacsony energiahatékonyságú magok | 2 |
| Processzor gyorsítótára | 12 MB |
| Az erős magok alapfrekvenciája | 2 GHz |
| Processzorszálak száma | 14 |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor típusa | Intel Core Ultra 7 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5,2 GHz |
| Az alacsony energiahatékonyságú mag maximális turbófrekvenciája | 2,4 GHz |
| Processzormagok száma | 12 |
| Erőteljes magok | 2 |
| Alacsony energiahatékonyságú mag alapfrekvencia | 700 MHz |
| Processzor gyártója | Intel |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás) | 4,2 GHz |
| Maximális turbóteljesítmény | 57 Ny |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény) | 5,2 GHz |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Igen |
| Antenna típusa | 2x2 |
| WLAN-vezérlő modellje | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | Intel |
| Wi-Fi | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat | Nem |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| Teljes SSD-kapacitás | 512 GB |
| NVMe | Igen |
| SSD formátum | M.2 |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| USB tápellátás | Igen |
| Adapter tápellátás | 65 W |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Terméktípus | Laptop |
| Szín | Ezüst |
| Terméktervezés | Jelentős |
| Szín neve | Gleccser ezüst |
| A bevezetés éve | 2025 |
| Eredeti márka | HP |
| Pozícionáló eszköz | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Teljes méretű billentyűzet | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Igen |
| Hangrendszer | DTS:X Ultra |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Magasság (elöl) | 1,79 cm |
| Súly | 1,77 kg |
| Szélesség | 357,7 mm |
| Mélység | 254,8 mm |
| Csomagolási mélység | 504 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,52 kg |
| Csomag magassága | 305 mm |
| Csomag szélessége | 63 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| UNSPSC kód | 43211503 |
| Gyártói garancia | A kétéves (2/2/0) korlátozott garancia 2 év alkatrész- és munkadíjat tartalmaz. Helyszíni javítás nem lehetséges. A feltételek országonként eltérőek lehetnek. Bizonyos korlátozások és kizárások érvényesek. |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Jelszóvédelem | Igen |
| Előre telepített szoftverek | HP értesítések; HP PC hardverdiagnosztika UEFI; HP PC hardverdiagnosztika Windows rendszeren |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Home |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| USB alvás és töltés | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 2 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB-portok alváshoz és töltéshez | 2 |
| Memória elrendezés | Nem elérhető |
| Memóriafrekvencia | 7467 MHz |
| Maximális belső memória | 16 GB |
| Belső memória | 16 GB |
| Belső memória típusa | LPDDR5x-SDRAM |
| Memóriaformátum | Az alaplapon |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel Graphics |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel Graphics |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel® SoC |
| Színskála | 95% |
| Natív képarány | 16:10 |
| Kijelző fényereje | 300 cd/m² |
| DCI-P3 színskála | 95% |
| Panel típusa | OLED |
| HD felbontás típusa | 2K |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 képpont |
| Kijelzőfelület | Fényes |
| Kijelző átlója | 40,6 cm (16") |
| Színtér | DCI-P3 |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Kijelző válaszideje | 0,2 ms |
| Érintőképernyő | Nem |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 40,6 cm |
| Kijelzőkeret-technológia | Mikro él |
| Előlapi kamera típusa HD | Full HD |
| Előlapi kamera | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Akkumulátor kapacitása | 59 Wh |
| Gyors töltési idő (50%) | 30 perc |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 13 óra |
| Akkumulátorcellák száma | 3 |
| Gyors töltés | Igen |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Billentyűzet mellékelve | Igen |
| HP támogatási asszisztens | Igen |
| HP Kapcsolatoptimalizáló | Igen |
| HP hangszóró típusa | HP kettős hangszórók |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
| HP szegmens | Otthon |
| HP Audio Boost (hangkiegészítő) | Igen |
| HP Imagepad | Igen |
| HP mesterséges intelligencia | AI PC |
| Fenntartható technológiák és anyagok | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
| Neurális feldolgozó egység (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU teljesítmény akár | 12 TOP |
| NPU-alapú mesterséges intelligencia szoftver keretrendszerek | ONNX RT, DirectML, Windows ML, OpenVINO |
| Ritkaság támogatása | Igen |
| Windows Studio effektek támogatása | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.43 kg |
| EAN vonalkód: | 199485080468 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 15 W |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Processzor modell: | 255U |
| Az effektív magok alapfrekvenciája: | 1,7 GHz |
| Hatékony magok: | 8 |
| Alacsony energiahatékonyságú magok: | 2 |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 2 GHz |
| Processzorszálak száma: | 14 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor típusa: | Intel Core Ultra 7 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,2 GHz |
| Az alacsony energiahatékonyságú mag maximális turbófrekvenciája: | 2,4 GHz |
| Processzormagok száma: | 12 |
| Erőteljes magok: | 2 |
| Alacsony energiahatékonyságú mag alapfrekvencia: | 700 MHz |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 4,2 GHz |
| Maximális turbóteljesítmény: | 57 Ny |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 5,2 GHz |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Igen |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| Wi-Fi: | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| NVMe: | Igen |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín: | Ezüst |
| Terméktervezés: | Jelentős |
| Szín neve: | Gleccser ezüst |
| A bevezetés éve: | 2025 |
| Eredeti márka: | HP |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Teljes méretű billentyűzet: | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Hangrendszer: | DTS:X Ultra |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Magasság (elöl): | 1,79 cm |
| Súly: | 1,77 kg |
| Szélesség: | 357,7 mm |
| Mélység: | 254,8 mm |
| Csomagolási mélység: | 504 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,52 kg |
| Csomag magassága: | 305 mm |
| Csomag szélessége: | 63 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| UNSPSC kód: | 43211503 |
| Gyártói garancia: | A kétéves (2/2/0) korlátozott garancia 2 év alkatrész- és munkadíjat tartalmaz. Helyszíni javítás nem lehetséges. A feltételek országonként eltérőek lehetnek. Bizonyos korlátozások és kizárások érvényesek. |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Előre telepített szoftverek: | HP értesítések; HP PC hardverdiagnosztika UEFI; HP PC hardverdiagnosztika Windows rendszeren |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Home |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| USB alvás és töltés: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 2 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB-portok alváshoz és töltéshez: | 2 |
| Memória elrendezés: | Nem elérhető |
| Memóriafrekvencia: | 7467 MHz |
| Maximális belső memória: | 16 GB |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | LPDDR5x-SDRAM |
| Memóriaformátum: | Az alaplapon |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Graphics |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel® SoC |
| Színskála: | 95% |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| DCI-P3 színskála: | 95% |
| Panel típusa: | OLED |
| HD felbontás típusa: | 2K |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Kijelzőfelület: | Fényes |
| Kijelző átlója: | 40,6 cm (16") |
| Színtér: | DCI-P3 |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Kijelző válaszideje: | 0,2 ms |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 40,6 cm |
| Kijelzőkeret-technológia: | Mikro él |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Akkumulátor kapacitása: | 59 Wh |
| Gyors töltési idő (50%): | 30 perc |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 13 óra |
| Akkumulátorcellák száma: | 3 |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| HP támogatási asszisztens: | Igen |
| HP Kapcsolatoptimalizáló: | Igen |
| HP hangszóró típusa: | HP kettős hangszórók |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
| HP szegmens: | Otthon |
| HP Audio Boost (hangkiegészítő): | Igen |
| HP Imagepad: | Igen |
| HP mesterséges intelligencia: | AI PC |
| Fenntartható technológiák és anyagok: | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Intel AI Boost |
| NPU teljesítmény akár: | 12 TOP |
| NPU-alapú mesterséges intelligencia szoftver keretrendszerek: | ONNX RT, DirectML, Windows gépi tanulás, OpenWINO |
| Ritkaság támogatása: | Igen |
| Windows Studio effektek támogatása: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

