HP OmniBook 5 16-ag1030nw Ryzen AI 7 350 16.0" 2K IPS 300nits AG 24GB LPDDR5X SSD512 Radeon 860M Cam1080p + IR 59Wh Win11 Glacier Silver 2Y
Kód: MOBHP-NOT4508
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP OmniBook 5 16-ag1030nw Ryzen AI 7 350 16.0" 2K IPS 300nits AG 24GB LPDDR5X SSD512 Radeon 860M Cam1080p + IR 59Wh Win11 Glacier Silver 2Y| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor gyártója | AMD |
| Processzorszálak száma | 16 |
| Processzor gyorsítótára | 16 MB |
| Processzor típusa | AMD Ryzen AI 7 |
| Processzormagok száma | 8 |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| WLAN-vezérlő modellje | MediaTek MT7922 |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | MediaTek |
| USB tápellátás | Igen |
| Adapter tápellátás | 65 W |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Terméktípus | Laptop |
| Terméktervezés | Jelentős |
| Szín neve | Gleccser ezüst |
| Szín | Ezüst |
| Eredeti márka | HP |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Igen |
| Teljes méretű billentyűzet | Igen |
| Pozícionáló eszköz | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Hangrendszer | DTS:X Ultra |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Szélesség | 357,7 mm |
| Mélység | 254,8 mm |
| Magasság (elöl) | 1,79 cm |
| Súly | 1,79 kg |
| Súly csomagolással együtt | 2,52 kg |
| Csomag szélessége | 63 mm |
| Csomagolási mélység | 504 mm |
| Csomag magassága | 305 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| UNSPSC kód | 43211503 |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Jelszóvédelem | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Home |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 2 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód | Igen |
| USB-portok alváshoz és töltéshez | 2 |
| USB alvás és töltés | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Belső memória | 24 GB |
| Belső memória típusa | LPDDR5x-SDRAM |
| Memóriafrekvencia | 7500 MHz |
| Memóriaformátum | Az alaplapon |
| Memória elrendezés | Nem elérhető |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | AMD Radeon 860M |
| AMD FreeSync | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | AMD Radeon grafika |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Integrált GPU gyártó | AMD |
| Alaplapi lapkakészlet | AMD SoC |
| HD felbontás típusa | 2K |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 40,6 cm |
| Panel típusa | IPS |
| Kijelzőkeret-technológia | Mikro él |
| Színskála | 62,5% |
| Natív képarány | 16:10 |
| Kijelző átlója | 40,6 cm (16") |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 62,5% |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 képpont |
| Színtér | sRGB |
| Kijelző fényereje | 300 cd/m² |
| Érintőképernyő | Nem |
| Előlapi kamera | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Infravörös kamera | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD | Full HD |
| Gyors töltési idő (50%) | 30 perc |
| Gyors töltés | Igen |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Akkumulátorcellák száma | 3 |
| Akkumulátor kapacitása | 59 Wh |
| Billentyűzet mellékelve | Igen |
| Hálózati adapter | Igen |
| HP Audio Boost (hangkiegészítő) | Igen |
| HP Imagepad | Igen |
| HP szegmens | Otthon |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
| Neurális feldolgozó egység (NPU) | AMD Ryzen mesterséges intelligencia |
| NPU teljesítmény akár | 50 TOP |
| Másodpilóta+ PC | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.38 kg |
| EAN vonalkód: | 199764730770 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzor gyorsítótára: | 16 MB |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen AI 7 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| WLAN-vezérlő modellje: | MediaTek MT7922 |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | MediaTek |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Terméktípus: | Laptop |
| Terméktervezés: | Jelentős |
| Szín neve: | Gleccser ezüst |
| Szín: | Ezüst |
| Eredeti márka: | HP |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Teljes méretű billentyűzet: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Hangrendszer: | DTS:X Ultra |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Szélesség: | 357,7 mm |
| Mélység: | 254,8 mm |
| Magasság (elöl): | 1,79 cm |
| Súly: | 1,79 kg |
| Súly csomagolással együtt: | 2,52 kg |
| Csomag szélessége: | 63 mm |
| Csomagolási mélység: | 504 mm |
| Csomag magassága: | 305 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| UNSPSC kód: | 43211503 |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Home |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 2 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| USB-portok alváshoz és töltéshez: | 2 |
| USB alvás és töltés: | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Belső memória: | 24 GB |
| Belső memória típusa: | LPDDR5x-SDRAM |
| Memóriafrekvencia: | 7500 MHz |
| Memóriaformátum: | Az alaplapon |
| Memória elrendezés: | Nem elérhető |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon 860M |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | AMD Radeon grafika |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált GPU gyártó: | AMD |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD SoC |
| HD felbontás típusa: | 2K |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 40,6 cm |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelzőkeret-technológia: | Mikro él |
| Színskála: | 62,5% |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Kijelző átlója: | 40,6 cm (16") |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 62,5% |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Színtér: | sRGB |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Gyors töltési idő (50%): | 30 perc |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Akkumulátorcellák száma: | 3 |
| Akkumulátor kapacitása: | 59 Wh |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
| HP Audio Boost (hangkiegészítő): | Igen |
| HP Imagepad: | Igen |
| HP szegmens: | Otthon |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | AMD Ryzen mesterséges intelligencia |
| NPU teljesítmény akár: | 50 TOP |
| Másodpilóta+ PC: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

