HP OmniBook 5 16-af1068nw Ultra 5 225U 16.0" 2K IPS 300 nits AG 16GB LPDDR5X SSD 512GB Arc Cam 1080p 59Wh Windows 11 Glacier Silver 2 év garancia
Kód: MOBHP-NOT4506
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP OmniBook 5 16-af1068nw Ultra 5 225U 16.0" 2K IPS 300 nits AG 16GB LPDDR5X SSD 512GB Arc Cam 1080p 59Wh Windows 11 Glacier Silver 2 év garancia| Processzor modell | 225U |
| Processzor gyártója | Intel |
| Alacsony energiahatékonyságú alapfrekvencia | 700 MHz |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás) | 3,8 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Alapvető processzorteljesítmény | 15 W |
| Az erős magok alapfrekvenciája | 1,5 GHz |
| Maximális turbóteljesítmény | 57 Ny |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény) | 4,8 GHz |
| Erőteljes magok | 2 |
| Hatékony magok | 8 |
| Processzorgeneráció | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Processzorszálak száma | 14 |
| Processzor típusa | Intel Core Ultra 5 |
| Processzor gyorsítótára | 12 MB |
| A hatékony magok alapfrekvenciája | 1,3 GHz |
| Alacsony energiahatékonyságú magok | 2 |
| Az alacsony energiahatékonyságú mag maximális turbófrekvenciája | 2,4 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,8 GHz |
| Processzormagok száma | 12 |
| Antenna típusa | 2x2 |
| WLAN-vezérlő modellje | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | Intel |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| SSD teljes kapacitása | 512 GB |
| NVMe | Igen |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| SSD formátum | M.2 |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| USB tápellátás | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Adapter tápellátás | 65 W |
| Szín neve | Gleccser ezüst |
| Szín | Ezüst |
| Terméktípus | Laptop |
| Eredeti márka | HP |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Igen |
| Pozícionáló eszköz | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Teljes méretű billentyűzet | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Hangrendszer | DTS:X Ultra |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Szélesség | 357,7 mm |
| Súly | 1,77 kg |
| Magasság (elöl) | 1,79 cm |
| Mélység | 254,8 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,52 kg |
| Csomag magassága | 305 mm |
| Csomag szélessége | 63 mm |
| Csomagolási mélység | 504 mm |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Home |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 2 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| Memóriafrekvencia | 7467 MHz |
| Belső memória típusa | LPDDR5x-SDRAM |
| Memóriaformátum | Az alaplapon |
| Belső memória | 16 GB |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel Graphics |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel Graphics |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel® SoC |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 40,6 cm |
| Színskála | 62,5% |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 képpont |
| HD felbontás típusa | 2K |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 62,5% |
| Színtér | sRGB |
| Panel típusa | IPS |
| Kijelző átlója | 40,6 cm (16") |
| Kijelző fényereje | 300 cd/m² |
| Natív képarány | 16:10 |
| Előlapi kamera típusa HD | Full HD |
| Előlapi kamera felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera | Igen |
| Gyors töltés | Igen |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Gyors töltési idő (50%) | 30 perc |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 13 óra |
| Akkumulátorcellák száma | 3 |
| Akkumulátor kapacitása | 59 Wh |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.218 kg |
| EAN vonalkód: | 199764729316 |
| Processzor modell: | 225U |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Alacsony energiahatékonyságú mag alapfrekvencia: | 700 MHz |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 3,8 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 15 W |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 1,5 GHz |
| Maximális turbóteljesítmény: | 57 Ny |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 4,8 GHz |
| Erőteljes magok: | 2 |
| Hatékony magok: | 8 |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Processzorszálak száma: | 14 |
| Processzor típusa: | Intel Core i5-3310U |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Az effektív magok alapfrekvenciája: | 1,3 GHz |
| Alacsony energiahatékonyságú magok: | 2 |
| Az alacsony energiahatékonyságú mag maximális turbófrekvenciája: | 2,4 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,8 GHz |
| Processzormagok száma: | 12 |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| NVMe: | Igen |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| SSD formátum: | M.2 |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| Szín neve: | Gleccser ezüst |
| Szín: | Ezüst |
| Terméktípus: | Laptop |
| Eredeti márka: | HP |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Teljes méretű billentyűzet: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Hangrendszer: | DTS:X Ultra |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Szélesség: | 357,7 mm |
| Súly: | 1,77 kg |
| Magasság (elöl): | 1,79 cm |
| Mélység: | 254,8 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,52 kg |
| Csomag magassága: | 305 mm |
| Csomag szélessége: | 63 mm |
| Csomagolási mélység: | 504 mm |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Home |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 2 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Memóriafrekvencia: | 7467 MHz |
| Belső memória típusa: | LPDDR5x-SDRAM |
| Memóriaformátum: | Az alaplapon |
| Belső memória: | 16 GB |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Graphics |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel® SoC |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 40,6 cm |
| Színskála: | 62,5% |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| HD felbontás típusa: | 2K |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 62,5% |
| Színtér: | sRGB |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző átlója: | 40,6 cm (16") |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Előlapi kamera felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Gyors töltési idő (50%): | 30 perc |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 13 óra |
| Akkumulátorcellák száma: | 3 |
| Akkumulátor kapacitása: | 59 Wh |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

