HP OmniBook 3 15-FN0105D Ryzen AI 5 330, 15.6" FHD érintőképernyős IPS, 16 GB, 512 GB SSD, Windows 11, Glacier Silver (ÚJRACSOMAGOLVA), 2 év új / Újracsomagolt
Kód: MOBHP-NOT4494
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP OmniBook 3 15-FN0105D Ryzen AI 5 330, 15.6" FHD érintőképernyős IPS, 16 GB, 512 GB SSD, Windows 11, Glacier Silver (ÚJRACSOMAGOLVA), 2 év új / Újracsomagolt| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor modell | 330 |
| Processzor gyártója | AMD |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,5 GHz |
| Processzorszálak száma | 8 |
| Processzorgeneráció | AMD Ryzen 300 sorozat |
| Processzor típusa | AMD Ryzen AI 5 |
| Processzor gyorsítótára | 8 MB |
| Processzormagok száma | 4 |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | Realtek |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| SSD teljes kapacitása | 512 GB |
| SSD formátum | M.2 |
| SSD interfész | PCI Express |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50–60 Hz |
| Adapter tápellátás | 65 W |
| Terméktípus | Laptop |
| Szín | Ezüst |
| Háttérvilágítású billentyűzet | Nem |
| Pozícionáló eszköz | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Magasság | 18,6 mm |
| Mélység | 236,7 mm |
| Szélesség | 359,8 mm |
| Súly | 1,74 kg |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Home |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB Type-C portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Maximális belső memória | 64 GB |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Belső memória | 16 GB |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | AMD Radeon 820M |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | AMD Radeon grafika |
| Integrált GPU gyártó | AMD |
| Kijelző átlója | 39,6 cm (15,6") |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Natív képarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Érintőképernyő | Igen |
| Kijelző fényereje | 300 cd/m² |
| Előlapi kamera típusa HD | Full HD |
| Előlapi kamera | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 3467 mAh |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.46 kg |
| EAN vonalkód: | 199485172644 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor modell: | 330 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,5 GHz |
| Processzorszálak száma: | 8 |
| Processzorgeneráció: | AMD Ryzen 300 sorozat |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen AI 5 |
| Processzor gyorsítótára: | 8 MB |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Realtek |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD interfész: | PCI Express |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín: | Ezüst |
| Háttérvilágítású billentyűzet: | Nem |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Magasság: | 18,6 mm |
| Mélység: | 236,7 mm |
| Szélesség: | 359,8 mm |
| Súly: | 1,74 kg |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Home |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Belső memória: | 16 GB |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon 820M |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | AMD Radeon grafika |
| Integrált GPU gyártó: | AMD |
| Kijelző átlója: | 39,6 cm (15,6") |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 3467 mAh |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

