HP mintás, megfordítható védőtok 15,6 hüvelykes laptopokhoz
Kód: MOBHP-TOR0234
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP mintás, megfordítható védőtok 15,6 hüvelykes laptopokhoz| Szekciók száma | 1 |
| Márkakompatibilitás | Egyetemes |
| Anyag | Neoprén |
| Maximális képernyőméret | 39,6 cm (15,6") |
| Szín neve | Fekete |
| Fő termék színe | Fekete, Szürke |
| Borító típusa | Ház |
| Felületi elszíneződés | Mintás |
| Nem típusa | Egynemű |
| Védő funkciók | Vízálló |
| HP szegmens | Otthon |
| Kompatibilitás | Akár 15,6 hüvelykes átlójú laptopokat is képes befogadni. |
| Mélység | 285 mm |
| Magasság | 10 mm |
| Csomag magassága | 10 mm |
| Csomag szélessége | 400 mm |
| Csomagolási mélység | 325 mm |
| Súly csomagolással együtt | 240 g |
| Szélesség | 400 mm |
| Súly | 190 g |
| UNSPSC kód | 53121706 |
| Vízálló | Igen |
| Rétegek száma egy raklapon | 6 darab |
| Raklap súlya | 185,8 kg |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733080 |
| Raklapon lévő darabszám | 720 darab |
| Raklap méretei | 1200 × 1000 × 2100 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.28 kg |
| EAN vonalkód: | 195161359644 |
| Szekciók száma: | 1 |
| Márkakompatibilitás: | Egyetemes |
| Anyag: | Neoprén |
| Maximális képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Szín neve: | Fekete |
| Fő termék színe: | Fekete, Szürke |
| Borító típusa: | Ház |
| Felületi színezés: | Mintás |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| HP szegmens: | Otthon |
| Kompatibilitás: | Akár 15,6 hüvelykes átlójú laptopokat is képes befogadni. |
| Mélység: | 285 mm |
| Magasság: | 10 mm |
| Csomag magassága: | 10 mm |
| Csomag szélessége: | 400 mm |
| Csomagolási mélység: | 325 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 240 g |
| Szélesség: | 400 mm |
| Súly: | 190 g |
| UNSPSC kód: | 53121706 |
| Vízálló: | Igen |
| Rétegek száma egy raklapon: | 6 darab |
| Raklap súlya: | 185,8 kg |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733080 |
| Raklapon lévő darabszám: | 720 darab |
| Raklap méretei: | 1200 × 1000 × 2100 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

