HP megfordítható védőtok 14,1 hüvelykes noteszgéphez, ezüst
Kód: MOBHP-TOR0208
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP megfordítható védőtok 14,1 hüvelykes noteszgéphez, ezüst| Anyag | Neoprén |
| Fő termék színe | Fekete |
| Borító típusa | Ház |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Zárás típusa | Rögzítőzár |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Maximális képernyőméret | 35,8 cm (14,1") |
| Súly | 160 g |
| Csomagolási mélység | 310 mm |
| Szélesség | 370 mm |
| Csomag szélessége | 370 mm |
| Súly csomagolással együtt | 210 g |
| Csomag magassága | 10 mm |
| Magasság | 10 mm |
| Mélység | 270 mm |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733080 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.26 kg |
| EAN vonalkód: | 195161359484 |
| Anyag: | Neoprén |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Borító típusa: | Ház |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Zárás típusa: | Rögzítőzár |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Maximális képernyőméret: | 35,8 cm (14,1") |
| Súly: | 160 g |
| Csomagolási mélység: | 310 mm |
| Szélesség: | 370 mm |
| Csomag szélessége: | 370 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 210 g |
| Csomag magassága: | 10 mm |
| Magasság: | 10 mm |
| Mélység: | 270 mm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733080 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

