HP LaserJet M110w nyomtató, fekete-fehér, kis irodai nyomtató, nyomtatás, kompakt méret
Kód: PERHP-DLK0110
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP LaserJet M110w nyomtató, fekete-fehér, kis irodai nyomtató, nyomtatás, kompakt méret| Wi-Fi | Igen |
| Mobil nyomtatási technológiák | Mopria nyomtatási szolgáltatás, Apple AirPrint |
| Wi-Fi Direct | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Hálózati készenlét | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Maximális havi terhelés | 8000 oldal havonta |
| Nyomtatópatronok száma | 1 |
| Oldalleíró nyelv | PCLmS, PWG, URF |
| HP szegmens | Kis- és középvállalkozások |
| Ajánlott munkaterhelés | 100-1000 oldal havonta |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energy Star tipikus energiafogyasztás (TEC) | 0,256 kWh/hét |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás | 361 Ny |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,05 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 3,2 W |
| Energiafogyasztás (gazdaságosság) | 0,05 W |
| Piaci kategória | Otthon és iroda |
| Szín | Fehér, Nem |
| Beépített kijelző | Nem |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Tanúsítvány | CISPR32:2012 és CISPR32:2015 /EN55032:2012 és EN55032:2015+AC:2016 - B osztály; EN 61000-3-2:2014; EN 61000-3-3:2013; EN 55035:2017; FCC 47 CFR cím, 15. rész, B osztály/ICES-003, 6. kiadás |
| Súly | 3,8 kg |
| Szélesség | 346 mm |
| Magasság | 159 mm |
| Mélység | 189 mm |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Képeslapok, Borítékok, Címkék, Sima papír |
| Borítékméretek | C5, DL |
| ISO A méretek (A0...A9) | A5, A4, A6 |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása | Levél, jogi |
| Egyedi médiahossz | 148 - 355,6 mm |
| Egyedi média szélesség | 105 - 216 mm |
| ISO C méretek (C0...C9) | C5 |
| Média súlya a papírtálcában | 65 - 120 g/m² |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | Linux |
| Súly csomagolással együtt | 4,8 kg |
| Csomag szélessége | 378 mm |
| Csomag magassága | 222 mm |
| Csomagolási mélység | 198 mm |
| Kartonok száma rétegenként | 15 darab |
| Körülbelül tartózkodók hangnyomásszintje (előkészítve) | 16 dB |
| Ajánlott üzemi páratartalom-tartomány | 30–70% |
| Akusztikai teljesítménykibocsátás (előkészített) | 23 dB |
| Ajánlott rendszerkövetelmények | Microsoft® Windows® 11, 10, 7 SP1: 32 bites vagy 64 bites, 2 GB szabad merevlemez-terület, internetkapcsolat, Microsoft® Internet Explorer vagy Edge. |
| USB-port | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| Közvetlen nyomtatás | Igen |
| Bemeneti egység maximális kapacitása | 150 lap |
| Teljes bemeneti kapacitás | 150 lap |
| Teljes kimeneti kapacitás | 100 lap |
| Papírtálca bemeneti kapacitása: 1 | 150 lap |
| Bemeneti tálcák maximális száma | 1 |
| Maximális kimeneti kapacitás | 100 lap |
| Bemeneti tálcák száma összesen | 1 |
| Hangnyomásszint (nyomtatás) | 48 dB |
| Processzor órajelsebessége | 500 MHz |
| Beépített processzor | Igen |
| Belső memória | 32 MB |
| Maximális belső memória | 32 MB |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 15 - 32,5°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Maximális felbontás | 600 x 600 DPI |
| Nyomtatási felbontás (fekete) | 600 x 600 DPI |
| Kétoldalas nyomtatás | Nem |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség) | 8,5 másodperc |
| Nyomtatási technológia | Lézer |
| Bemelegedési idő | 20 másodperc |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 20 oldal percenként |
| Nyomtatási margók (felső, alsó, jobb, bal) | 2 mm |
| Biztonságos nyomtatás | Igen |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| Jótállási jegy | Igen |
| A patron mellékelve van | Igen |
| A mellékelt patron (fekete) kapacitása | 300 oldal. |
| Harmonizált Rendszerkód | 84433210 |
| HP GTIN (EAN/UPC) opciókkal | (ABT) 195122490829; (ABY) 195122490836; (B19) 195122490874; (BAZ) 195122490898 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
| HP Instant Ink | Igen |
| HP automatikus be-/kikapcsolás | Igen |
| HP dinamikus biztonsági funkciók | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | ENERGY STAR, Fogyasztói hulladékból újrahasznosított műanyag |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Laser printers |
|---|---|
| Súly: | 5.12 kg |
| EAN vonalkód: | 194850676970 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Mopria nyomtatási szolgáltatás, Apple AirPrint |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Hálózati készenlét: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Maximális havi terhelés: | 8000 oldal havonta |
| Nyomtatópatronok száma: | 1 |
| Oldalleíró nyelv: | PCLmS, PWG, URF |
| HP szegmens: | Kis- és középvállalkozások |
| Ajánlott munkaterhelés: | 100-1000 oldal havonta |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energy Star tipikus energiafogyasztás (TEC): | 0,256 kWh/hét |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás: | 361 Ny |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,05 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 3,2 W |
| Energiafogyasztás (gazdaságosság): | 0,05 W |
| Piaci kategória: | Otthon és iroda |
| Szín: | Fehér, Nem |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Tanúsítvány: | CISPR32:2012 és CISPR32:2015 /EN55032:2012 és EN55032:2015+AC:2016 - B osztály; EN 61000-3-2:2014; EN 61000-3-3:2013; EN 55035:2017; FCC 47 CFR cím, 15. rész, B osztály/ICES-003, 6. kiadás |
| Súly: | 3,8 kg |
| Szélesség: | 346 mm |
| Magasság: | 159 mm |
| Mélység: | 189 mm |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Képeslap, Borítékok, Címkék, Sima papír |
| Borítékméretek: | C5, DL |
| ISO A méretek (A0...A9): | A5, A4, A6 |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása: | Levél, Jogi |
| Egyedi médiahossz: | 148 - 355,6 mm |
| Egyedi média szélesség: | 105 - 216 mm |
| ISO C méretek (C0...C9): | C5 |
| Média súlya a papírtálcában: | 65 - 120 g/m² |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | Linux |
| Súly csomagolással együtt: | 4,8 kg |
| Csomag szélessége: | 378 mm |
| Csomag magassága: | 222 mm |
| Csomagolási mélység: | 198 mm |
| Kartonok száma rétegenként: | 15 darab |
| Körülbelül tartózkodók hangnyomásszintje (előkészítve): | 16 dB |
| Ajánlott üzemi páratartalom-tartomány: | 30–70% |
| Akusztikai teljesítménykibocsátás (előkészített): | 23 dB |
| Ajánlott rendszerkövetelmények: | Microsoft® Windows® 11, 10, 7 SP1: 32 bites vagy 64 bites, 2 GB szabad merevlemez-terület, internetkapcsolat, Microsoft® Internet Explorer vagy Edge. |
| USB-port: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Közvetlen nyomtatás: | Igen |
| Bemeneti egység maximális kapacitása: | 150 lap |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 150 lap |
| Teljes kimeneti kapacitás: | 100 lap |
| Papírtálca bemeneti kapacitása: 1: | 150 lap |
| Bemeneti tálcák maximális száma: | 1 |
| Maximális kimeneti kapacitás: | 100 lap |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Hangnyomásszint (nyomtatás): | 48 dB |
| Processzor órajelsebessége: | 500 MHz |
| Beépített processzor: | Igen |
| Belső memória: | 32 MB |
| Maximális belső memória: | 32 MB |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 15 - 32,5°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Maximális felbontás: | 600 x 600 DPI |
| Nyomtatási felbontás (fekete): | 600 x 600 DPI |
| Kétoldalas nyomtatás: | Nem |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség): | 8,5 másodperc |
| Nyomtatási technológia: | Lézer |
| Bemelegedési idő: | 20 másodperc |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 20 oldal percenként |
| Nyomtatási margók (felső, alsó, jobb, bal): | 2 mm |
| Biztonságos nyomtatás: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Jótállási jegy: | Igen |
| A patron mellékelve van: | Igen |
| A mellékelt patron kapacitása (fekete): | 300 oldal. |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84433210 |
| HP GTIN (EAN/UPC) opciókkal: | (ABT) 195122490829; (ABY) 195122490836; (B19) 195122490874; (BAZ) 195122490898 |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
| HP Instant Ink: | Igen |
| HP automatikus be-/kikapcsolás: | Igen |
| HP dinamikus biztonsági funkciók: | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok: | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR, Fogyasztó utáni újrahasznosított műanyag |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

