HP kék, megfordítható védőtok 15,6 hüvelykes laptopokhoz
Kód: MOBHP-TOR0192
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP kék, megfordítható védőtok 15,6 hüvelykes laptopokhoz| Fő termék színe | Fekete, Kék |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Anyag | Neoprén |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Maximális képernyőméret | 39,6 cm (15,6") |
| Borító típusa | Ház |
| Magasság | 10 mm |
| Mélység | 285 mm |
| Csomag magassága | 10 mm |
| Szélesség | 400 mm |
| Csomagolási mélység | 325 mm |
| Súly csomagolással együtt | 240 g |
| Csomag szélessége | 400 mm |
| Súly | 190 g |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733080 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.27 kg |
| EAN vonalkód: | 195161357558 |
| Fő termék színe: | Fekete, Kék |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Anyag: | Neoprén |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Maximális képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Borító típusa: | Ház |
| Magasság: | 10 mm |
| Mélység: | 285 mm |
| Csomag magassága: | 10 mm |
| Szélesség: | 400 mm |
| Csomagolási mélység: | 325 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 240 g |
| Csomag szélessége: | 400 mm |
| Súly: | 190 g |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733080 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

