HP Everyday 16 hüvelykes laptop hátizsák
Kód: MOBHP-TOR0252
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Everyday 16 hüvelykes laptop hátizsák| Fő termék színe | Szürke |
| Maximális képernyőméret | 40,9 cm (16,1") |
| Szín neve | Odüsszeia szürke |
| Anyag | Poliészter |
| Márkakompatibilitás | Egyetemes |
| Borító típusa | Hátizsák |
| Védő funkciók | Vízálló |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Trolley heveder | Igen |
| HP szegmens | Otthon |
| Kompatibilitás | A legtöbb laptopot elfér benne 16 hüvelykes méretig |
| Csomagolási mélység | 155 mm |
| Súly csomagolással együtt | 604 g |
| Magasság | 440 mm |
| Kötet | 21 liter |
| Szélesség | 310 mm |
| Csomag szélessége | 310 mm |
| Súly | 570 g |
| Csomag magassága | 440 mm |
| Mélység | 155 mm |
| Vízálló | Igen |
| UNSPSC kód | 53121706 |
| Raklap súlya | 161,2 kg |
| Dobozok száma raklaponként | 20 darab |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | Erdőgazdálkodási Tanács (FSC) |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.595 kg |
| EAN vonalkód: | 198122601967 |
| Fő termék színe: | Szürke |
| Maximális képernyőméret: | 40,9 cm (16,1") |
| Szín neve: | Odüsszeia szürke |
| Anyag: | Poliészter |
| Márkakompatibilitás: | Egyetemes |
| Borító típusa: | Hátizsák |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Trolley heveder: | Igen |
| HP szegmens: | Otthon |
| Kompatibilitás: | A legtöbb laptopot elfér benne 16 hüvelykes méretig |
| Csomagolási mélység: | 155 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 604 g |
| Magasság: | 440 mm |
| Kötet: | 21 liter |
| Szélesség: | 310 mm |
| Csomag szélessége: | 310 mm |
| Súly: | 570 g |
| Csomag magassága: | 440 mm |
| Mélység: | 155 mm |
| Vízálló: | Igen |
| UNSPSC kód: | 53121706 |
| Raklap súlya: | 161,2 kg |
| Dobozok száma egy raklapon: | 20 darab |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | Erdőgazdálkodási Tanács (FSC) |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

