HP Everyday 16 hüvelykes laptop aktatáska
Kód: MOBHP-TOR0249
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Everyday 16 hüvelykes laptop aktatáska| Maximális képernyőméret | 40,9 cm (16,1") |
| Fő termék színe | Szürke |
| Vállszíj | Igen |
| Anyag | Poliészter |
| Szín neve | Odüsszeia szürke |
| Levehető vállpánt | Igen |
| HP szegmens | Otthon |
| Védő funkciók | Vízálló |
| Borító típusa | Aktatáska |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Márkakompatibilitás | Egyetemes |
| Trolley heveder | Igen |
| Csomagolási mélység | 50 mm |
| Szélesség | 405 mm |
| Csomag magassága | 305 mm |
| Súly | 490 g |
| Súly csomagolással együtt | 511 g |
| Mélység | 50 mm |
| Magasság | 305 mm |
| Kötet | 12 liter |
| Csomag szélessége | 405 mm |
| UNSPSC kód | 53121706 |
| Vízálló | Igen |
| Raklap súlya | 198,9 kg (438,5 font) |
| Raklap súlya | 198,9 kg |
| Dobozok száma egy raklapon | 16 darab |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | Erdőgazdálkodási Tanács (FSC) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.505 kg |
| EAN vonalkód: | 198122601936 |
| Maximális képernyőméret: | 40,9 cm (16,1") |
| Fő termék színe: | Szürke |
| Vállszíj: | Igen |
| Anyag: | Poliészter |
| Szín neve: | Odüsszeia szürke |
| Levehető vállpánt: | Igen |
| HP szegmens: | Otthon |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Borító típusa: | Aktatáska |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Márkakompatibilitás: | Egyetemes |
| Trolley heveder: | Igen |
| Csomagolási mélység: | 50 mm |
| Szélesség: | 405 mm |
| Csomag magassága: | 305 mm |
| Súly: | 490 g |
| Súly csomagolással együtt: | 511 g |
| Mélység: | 50 mm |
| Magasság: | 305 mm |
| Kötet: | 12 liter |
| Csomag szélessége: | 405 mm |
| UNSPSC kód: | 53121706 |
| Vízálló: | Igen |
| Raklap súlya: | 198,9 kg |
| Dobozok száma egy raklapon: | 16 darab |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | Erdőgazdálkodási Tanács (FSC) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

