Haxe FU-AM0001 felfekvés elleni matrac pumpával
Kód: SYPHAXMPZ0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Haxe FU-AM0001 felfekvés elleni matrac pumpával| Modell | Egyszemélyes matrac |
| Anyag | Polivinil-klorid (PVC) |
| Szín | Bronz |
| Kamrák száma | 130 |
| Matrac méretei | Szabályos |
| Elektromos légpumpa | Igen |
| Arc | Téglalap |
| Hossz | 2000 mm |
| Szélesség | 900 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Szivattyú mélysége | 19,5 cm |
| Szivattyúzási kapacitás | 5,0 - 5,5 l/perc |
| Szivattyú magassága | 8,5 cm |
| Ciklusidő | 10-15 perc |
| Nyomástartomány | 50 - 120 Hgmm |
| Szivattyú szélessége | 11 cm |
| Áramfogyasztás | 10W |
| Mozgásinterpolációs frekvencia | 50–60 Hz |
| Tápfeszültség | 230V |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Variable pressure anti-decubitus mattresses |
|---|---|
| Súly: | 3.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5902696000225 |
| Modell: | Egyszemélyes matrac |
| Anyag: | Polivinil-klorid (PVC) |
| Szín: | Bronz |
| Kamrák száma: | 130 |
| Matrac méretei: | Szabályos |
| Elektromos légpumpa: | Igen |
| Arc: | Téglalap |
| Hossz: | 2000 mm |
| Szélesség: | 900 mm |
| Magasság: | 70 mm |
| Szivattyú mélysége: | 19,5 cm |
| Szivattyúzási kapacitás: | 5,0 - 5,5 l/perc |
| Szivattyú magassága: | 8,5 cm |
| Ciklusidő: | 10-15 perc |
| Nyomástartomány: | 50 - 120 Hgmm |
| Szivattyú szélessége: | 11 cm |
| Áramfogyasztás: | 10W |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 50–60 Hz |
| Tápfeszültség: | 230V |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

