Green Cell UPS09 zdroj nepřerušovaného napětí Line-interaktivní 3 kVA 1400 W 5 AC zásuvky / AC zásuvek
Kód: ZSIGCEUPS0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell UPS09 zdroj nepřerušovaného napětí Line-interaktivní 3 kVA 1400 W 5 AC zásuvky / AC zásuvek| Výstupní operační napětí (max) | 230 V |
| Odezva | 2 ms |
| Výstupní kapacita (VA) | 3 kVA |
| Vstupní operační napětí (min) | 220 V |
| Výstupní výkon | 1400 W |
| Vstupní operační napětí (max) | 240 V |
| Výstupní operační napětí (min) | 230 V |
| Vstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Kategorie zdrojů nepřerušovaného napájení | Line-interaktivní |
| Prvky ochrany napájení | Zkrat, Přepětí |
| Výstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Vlna | Sinus |
| Formát | Tower |
| Barva | Černá |
| Typ displeje | LCD |
| Vestavěný ventilátor | Ano |
| Šířka | 146 mm |
| Hmotnost | 11,6 kg |
| Výška | 397 mm |
| Hloubka | 205 mm |
| Typy zásuvky pro napájení ze sítě | Typ F |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| USB port | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Počet zásuvek | 5 AC zásuvky / AC zásuvek |
| Napětí baterie | 12 V |
| Kapacita baterie | 9 Ah |
| Počet baterií | 2 |
| Doba nabíjení baterie | 6 h |
| Varování | Zařízení by mělo být používáno v dobře větraných místnostech, aby se zabránilo přehřátí., Skladujte mimo dosah zdrojů ohně a vody., Nerozebírejte kryt jednotky; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | UPS power supplies |
|---|---|
| Súly: | 13.14 kg |
| EAN vonalkód: | 5902701419752 |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.): | 230V |
| Válasz: | 2 ms |
| Kimeneti kapacitás (VA): | 3 kVA |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum): | 220V |
| Kimeneti teljesítmény: | 1400 W |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.): | 240V |
| Kimeneti üzemi feszültség (minimum): | 230V |
| Bemeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Szünetmentes tápegység kategóriák: | Vonal-interaktív |
| Áramvédelmi elemek: | Rövidzár, Túlfeszültség |
| Kimeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Hullám: | Szinusz |
| Formátum: | Torony |
| Szín: | Fekete |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Beépített ventilátor: | Igen |
| Szélesség: | 146 mm |
| Súly: | 11,6 kg |
| Magasság: | 397 mm |
| Mélység: | 205 mm |
| Hálózati aljzatok típusai: | F típus |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| USB-port: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| Aljzatok száma: | 5 db AC aljzat/AC aljzat |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
| Akkumulátor kapacitása: | 9 Ah |
| Akkumulátorok száma: | 2 |
| Akkumulátor töltési ideje: | 6 óra |
| Figyelmeztetés: | A készüléket jól szellőző helyiségben kell használni a túlmelegedés elkerülése érdekében., Tűztől és víztől távol tárolandó., Ne szerelje szét a készülék burkolatát; áramütés veszélye áll fenn. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

