Green Cell LFPGC12V100AH baterie do UPS Lithium-železo-fosfátová (LiFePo4) 12,8 V 100 Ah
Kód: ZSIGCEAKU0056
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell LFPGC12V100AH baterie do UPS Lithium-železo-fosfátová (LiFePo4) 12,8 V 100 Ah| Barva | Zelená, Černá |
| Kapacita baterie | 1280 Wh, 100 Ah |
| Typ baterie | Lithium-železo-fosfátová (LiFePo4) |
| Maximální vybíjecí proud | 150 A |
| Životnost baterie | 10 rok/roky |
| Napětí baterie | 12,8 V |
| Rozměry (ŠxHxV) | 340 x 180 x 225 mm |
| Výška | 225 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Šířka | 340 mm |
| Hmotnost | 12 kg |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 0 - 45 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -20 - 60 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| Súly: | 12 kg |
| EAN vonalkód: | 5904326374836 |
| Szín: | Zöld, Fekete |
| Akkumulátor kapacitása: | |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-vas-foszfát (LiFePo4) |
| Maximális kisülési áram: | |
| Akkumulátor élettartama: | 10 év(ek) |
| Akkumulátor feszültsége: | |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | |
| Magasság: | 225 mm |
| Mélység: | 180 mm |
| Szélesség: | 340 mm |
| Súly: | 12 kg |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–45 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

