Green Cell AGM47 AGM/zselés akkumulátor 12V 8.5AH
Kód: ZSIGCEAKU0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell AGM47 AGM/gel battery 12V 8.5AH| Barva | Černá |
| Kompatibilita značky | Univerzální |
| Typ produktu | Baterie |
| Hmotnost | 2,2 kg |
| Výška | 95 mm |
| Hloubka | 151 mm |
| Šířka | 65 mm |
| Kapacita baterie | 8500 mAh |
| Napětí baterie | 12 V |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS06: Toxic, GHS05: Žíravina |
| Varování | Nedovolte, aby došlo ke zkratu pólů baterie. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| Súly: | 2.38 kg |
| EAN vonalkód: | 5907813963445 |
| Szín: | Fekete |
| Márkakompatibilitás: | Egyetemes |
| Terméktípus: | Akkumulátor |
| Súly: | 2,2 kg |
| Magasság: | 95 mm |
| Mélység: | 151 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Akkumulátor kapacitása: | 8500mAh |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS06: Mérgező, GHS05: Maró anyag |
| Figyelmeztetés: | Ne engedje, hogy az akkumulátor pólusai rövidre záródjanak. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

