Green Cell AGM09 akkumulátor Ólomsavas (VRLA) 18000 mAh 12 V
Kód: ZSIGCEAKU0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell AGM09 akumulátor Olověná (VRLA) 18000 mAh 12 V| Kapacita baterie | 18000 mAh |
| Typ baterie | Olověná (VRLA) |
| Barva | Černá |
| Kompatibilita značky | Univerzální |
| Napětí baterie | 12 V |
| Hloubka | 181 mm |
| Výška | 167 mm |
| Šířka | 77 mm |
| Hmotnost | 4,8 kg |
| Varování | Nedovolte, aby došlo ke zkratu pólů baterie. |
| Výstražné piktogramy | GHS06: Toxic, GHS05: Žíravina, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| Súly: | 4.96 kg |
| EAN vonalkód: | 5902701411558 |
| Akkumulátor kapacitása: | 18000mAh |
| Akkumulátor típusa: | Ólmozott (VRLA) |
| Szín: | Fekete |
| Márkakompatibilitás: | Egyetemes |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
| Mélység: | 181 mm |
| Magasság: | 167 mm |
| Szélesség: | 77 mm |
| Súly: | 4,8 kg |
| Figyelmeztetés: | Ne engedje, hogy az akkumulátor pólusai rövidre záródjanak. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS06: Mérgező, GHS05: Maró anyag, GHS09: Környezeti veszélyek |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

