Green Cell AD139P zdroj/transformátor Univerzální 90 W Černá
Kód: ZDLGCENOT0075
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell AD139P zdroj/transformátor Univerzální 90 W Černá| Prvky ochrany napájení | Zkrat, Přehřívání, Přepěťová ochrana |
| Proud | Střídavý proud na stejnosměrný proud |
| Výstupní napětí | 5/9/12/15/20 V |
| Verze USB Power Delivery až do | 90 W |
| Nastavitelné výstupní napětí | Ano |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Oddělitelné napájecí konektory | Ano |
| Výstupní výkon | 90 W |
| Typ konektoru | Typ C |
| Typ napájení | Univerzální |
| Vstupní frekvence | 50 Hz |
| Účel | Laptop |
| USB Power Delivery | Ano |
| Počet portů USB | 1 |
| Výstupní proud | 4,5 A |
| Kompatibilita | USB-C devices up to 90W |
| LED indikátory | Výkon |
| Barva | Černá |
| Vhodné pro použití uvnitř | Ano |
| Snadná instalace | Ano |
| Hmotnost | 360 g |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Dodávané kabely | AC |
| Varování | Chraňte před vlhkostí., Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše., Neotevírejte kryt napájecího zdroje. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.462 kg |
| EAN vonalkód: | 5904326375338 |
| Áramvédelmi elemek: | Rövidzár, Túlmelegedés, Túlfeszültség-védelem |
| Jelenlegi: | Váltóáramból egyenáramba |
| Kimeneti feszültség: | |
| USB tápellátási verzió akár: | 90 W |
| Állítható kimeneti feszültség: | Igen |
| Bemeneti feszültség: | 230V |
| Levehető tápcsatlakozók: | Igen |
| Kimeneti teljesítmény: | 90 W |
| Csatlakozó típusa: | C típus |
| Tápegység típusa: | Egyetemes |
| Bemeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Cél: | Laptop |
| USB tápellátás: | Igen |
| USB-portok száma: | 1 |
| Kimeneti áram: | 4,5 A |
| Kompatibilitás: | |
| LED-jelzők: | Teljesítmény |
| Szín: | Fekete |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| Könnyű telepítés: | Igen |
| Súly: | 360 g |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Figyelmeztetés: | Óvja a nedvességtől., Ne dobd őket a hagyományos szemetesbe., Ne nyissa ki a tápegység fedelét. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

