GOODRAM SO-DIMM DDR4 16GB 2666MHz CL19 memória
Kód: PAMGORSOO0078
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GOODRAM SO-DIMM DDR4 16GB 2666MHz CL19 memória| Belső memória | 16 GB |
| Memóriafeszültség | 1,2 V |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1x16GB |
| Memóriafrekvencia | 2666 MHz |
| CAS-késés | 19 |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Komponens ehhez: | Laptop |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| Súly: | 0.018 kg |
| EAN vonalkód: | 5908267941003 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| Memóriafrekvencia: | 2666 MHz |
| CAS-késés: | 19 |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

