Gembird FPC-5004E-SO/100C síťový kabel Šedá 100 m Cat5e F/UTP (FTP)
Kód: SIEGEMKAB0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird FPC-5004E-SO/100C síťový kabel Šedá 100 m Cat5e F/UTP (FTP)| Barva | Šedá |
| Konektor 2 | Ne |
| Konektor 1 | Ne |
| Stínění kabelu | F/UTP (FTP) |
| Délka kabelu | 100 m |
| Standardní kabel | Cat5e |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Network cables |
|---|---|
| Súly: | 3.66 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309065702 |
| Barva: | Šedá |
| Konektor 2: | Ne |
| Konektor 1: | Ne |
| Stínění kabelu: | F/UTP (FTP) |
| Délka kabelu: | 100 m |
| Standardní kabel: | Cat5e |
| Osvědčení o udržitelnosti: | RoHS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

