Gembird DD-U3M2 dokkolóállomás adattároló eszközökhöz USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C fekete
Kód: DIAGEMSTA0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird DD-U3M2 dokkolóállomás adattároló eszközökhöz USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C fekete| Üzem közben cserélhető | Igen |
| Maximális átviteli sebesség | 10 Gbps |
| TRIM-támogatás | Igen |
| Hot swap támogatás | Igen |
| UASP-támogatás | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 12 mm |
| Súly | 49 g |
| Szélesség | 25 mm |
| Mélység | 55 mm |
| Csomag szélessége | 70 mm |
| Súly csomagolással együtt | 127 g |
| Csomagolási mélység | 160 mm |
| Csomag magassága | 23 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Chipset | RTL9210B |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Felület | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Interfész adapterek | USB A-típusú apa - USB C-típusú anya |
| Figyelmeztetés | Ne dobja a háztartási hulladékba – a termék speciális ártalmatlanítást igényel. Ne nyissa ki a készülék burkolatát. |
| Tárolólemez interfész | PCI Express, SATA |
| Adathordozó típusa | SSD-meghajtó |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 1 |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete | M.2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Docking stations |
|---|---|
| Súly: | 0.12 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309127028 |
| Üzem közben cserélhető: | Igen |
| Maximális átviteli sebesség: | 10 Gbps |
| TRIM-támogatás: | Igen |
| Hot swap támogatás: | Igen |
| UASP-támogatás: | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 12 mm |
| Súly: | 49 g |
| Szélesség: | 25 mm |
| Mélység: | 55 mm |
| Csomag szélessége: | 70 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 127 g |
| Csomagolási mélység: | 160 mm |
| Csomag magassága: | 23 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Chipset: | RTL9210B |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Felület: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Interfész adapterek: | USB A-típusú apa - USB C-típusú anya |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a háztartási hulladékba – a termék speciális ártalmatlanítást igényel., Ne nyissa ki a készülék fedelét. |
| Tárolólemez interfész: | PCI Express, SATA |
| Adathordozó típusa: | SSD-meghajtó |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 1 |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete: | M.2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

