Ever ECO Pro 700 AVR CDS vonalinteraktív 0,7 kVA 420 W 3 AC aljzat / AC aljzat
Kód: ZSIEVEUPS0105
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ever ECO Pro 700 AVR CDS vonalinteraktív 0,7 kVA 420 W 3 AC aljzat / AC aljzat| Áramvédelmi elemek | Túlterhelés, rövidzárlat |
| Automatikus feszültségszabályozás (AVR) | Igen |
| Hullám | Szinusz |
| Bemeneti fázisok száma | 1 |
| Kimeneti fázisok száma | 1 |
| Bemeneti frekvencia | 50 Hz |
| Szünetmentes tápegység kategóriák | Vonal-interaktív |
| Kimeneti frekvencia | 50 Hz |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.) | 264V |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum) | 168 V |
| Túlfeszültség-védelem | Igen |
| Kimeneti teljesítmény | 420 W |
| Kimeneti üzemi feszültség (minimum) | 184 V |
| Hangjelzési módok | Túlterhelési riasztás |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.) | 264V |
| Kimeneti kapacitás (VA) | 0,7 kVA |
| Hangjelzések | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP20 |
| Formátum | Rackbe szerelés |
| Szín | Fekete |
| Rackkapacitás | 2U |
| Súly | 8,5 kg |
| Csomag szélessége | 505 mm |
| Csomag magassága | 160 mm |
| Magasság | 88 mm |
| Szélesség | 485 mm |
| Mélység | 200 mm |
| USB-port típusa | Mini USB B |
| Aljzatok száma | 3 AC aljzat/AC aljzat |
| Hálózati aljzatok típusai | C13 elosztó |
| USB-port | Igen |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 20–95% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–80% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Hidegindítás | Igen |
| Akkumulátor típusa | Ólmozott (VRLA) |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor kapacitása | 7 Ah |
| Akkumulátor feszültsége | 12 V |
| Figyelmeztetés | A készüléket jól szellőző helyiségben kell használni a túlmelegedés elkerülése érdekében., Tűztől és víztől távol tárolandó., Ne szerelje szét a készülék burkolatát; áramütés veszélye áll fenn. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | UPS power supplies |
|---|---|
| Súly: | 9 kg |
| EAN vonalkód: | 5907683604851 |
| Áramvédelmi elemek: | Túlterhelés, Rövidzár |
| Automatikus feszültségszabályozás (AVR): | Igen |
| Hullám: | Szinusz |
| Bemeneti fázisok száma: | 1 |
| Kimeneti fázisok száma: | 1 |
| Bemeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Szünetmentes tápegység kategóriák: | Vonal-interaktív |
| Kimeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.): | 264V |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum): | 168 V |
| Túlfeszültség-védelem: | Igen |
| Kimeneti teljesítmény: | 420 W |
| Kimeneti üzemi feszültség (minimum): | 184 V |
| Hangjelzési módok: | Túlterhelési riasztás |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.): | 264V |
| Kimeneti kapacitás (VA): | 0,7 kVA |
| Hangjelzések: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Formátum: | Rackbe szerelés |
| Szín: | Fekete |
| Rackkapacitás: | 2U |
| Súly: | 8,5 kg |
| Csomag szélessége: | 505 mm |
| Csomag magassága: | 160 mm |
| Magasság: | 88 mm |
| Szélesség: | 485 mm |
| Mélység: | 200 mm |
| USB-port típusa: | Mini USB B |
| Aljzatok száma: | 3 AC aljzat/AC aljzat |
| Hálózati aljzatok típusai: | C13 elosztó |
| USB-port: | Igen |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 20–95% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Hidegindítás: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Ólmozott (VRLA) |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor kapacitása: | 7 Ah |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
| Figyelmeztetés: | A készüléket jól szellőző helyiségben kell használni a túlmelegedés elkerülése érdekében., Tűztől és víztől távol tárolandó., Ne szerelje szét a készülék burkolatát; áramütés veszélye áll fenn. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

