Ever ECO Pro 1000 AVR CDS vonalinteraktív 1 kVA 650 W 3 AC aljzat / AC aljzat
Kód: ZSIEVEUPS0106
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ever ECO Pro 1000 AVR CDS vonalinteraktív 1 kVA 650 W 3 AC aljzat / AC aljzat| Bemeneti fázisok száma | 1 |
| Bemeneti frekvencia | 50 Hz |
| Automatikus feszültségszabályozás (AVR) | Igen |
| Hullám | Szinusz |
| Kimeneti fázisok száma | 1 |
| Szünetmentes tápegység kategóriák | Vonal-interaktív |
| Kimeneti frekvencia | 50 Hz |
| Kimeneti teljesítmény | 650 W |
| Hangjelzési módok | Túlterhelési riasztás |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum) | 168 V |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.) | 264V |
| Áramvédelmi elemek | Rövidzárlat, túlterhelés |
| Túlfeszültség-védelem | Igen |
| Kimeneti üzemi feszültség (minimum) | 184 V |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.) | 264V |
| EMI/RFI zajszűrés | Igen |
| Kimeneti kapacitás (VA) | 1 kVA |
| Hangjelzések | Igen |
| Szín | Fekete |
| Formátum | Rackbe szerelés |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP20 |
| Rackkapacitás | 2U |
| Csomag szélessége | 505 mm |
| Szélesség | 485 mm |
| Csomag magassága | 160 mm |
| Mélység | 200 mm |
| Súly | 11,4 kg |
| Magasság | 88 mm |
| Hálózati aljzatok típusai | C13 elosztó |
| USB-port | Igen |
| Aljzatok száma | 3 AC aljzat/AC aljzat |
| USB-port típusa | USB B típusú |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–80% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Akkumulátor típusa | Ólmozott (VRLA) |
| Hidegindítás | Igen |
| Akkumulátor feszültsége | 12 V |
| Akkumulátor kapacitása | 5 óra |
| Akkumulátorok száma | 2 |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a készülék burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tűztől és víztől távol tárolandó., A készüléket jól szellőző helyiségben kell használni a túlmelegedés elkerülése érdekében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | UPS power supplies |
|---|---|
| Súly: | 12.04 kg |
| EAN vonalkód: | 5907683604868 |
| Bemeneti fázisok száma: | 1 |
| Bemeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Automatikus feszültségszabályozás (AVR): | Igen |
| Hullám: | Szinusz |
| Kimeneti fázisok száma: | 1 |
| Szünetmentes tápegység kategóriák: | Vonal-interaktív |
| Kimeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Kimeneti teljesítmény: | 650 W |
| Hangjelzési módok: | Túlterhelési riasztás |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum): | 168 V |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.): | 264V |
| Áramvédelmi elemek: | Rövidzár, Túlterhelés |
| Túlfeszültség-védelem: | Igen |
| Kimeneti üzemi feszültség (minimum): | 184 V |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.): | 264V |
| EMI/RFI zajszűrés: | Igen |
| Kimeneti kapacitás (VA): | 1 kVA |
| Hangjelzések: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Formátum: | Rackbe szerelés |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Rackkapacitás: | 2U |
| Csomag szélessége: | 505 mm |
| Szélesség: | 485 mm |
| Csomag magassága: | 160 mm |
| Mélység: | 200 mm |
| Súly: | 11,4 kg |
| Magasság: | 88 mm |
| Hálózati aljzatok típusai: | C13 elosztó |
| USB-port: | Igen |
| Aljzatok száma: | 3 AC aljzat/AC aljzat |
| USB-port típusa: | USB B típusú |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Akkumulátor típusa: | Ólmozott (VRLA) |
| Hidegindítás: | Igen |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
| Akkumulátor kapacitása: | 5 óra |
| Akkumulátorok száma: | 2 |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készülék burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tűztől és víztől távol tárolandó., A készüléket jól szellőző helyiségben kell használni a túlmelegedés elkerülése érdekében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

