Ever ECO PRO 1000 AVR CDS Line-interaktív 1 kVA 650 W 2 AC aljzat / AC aljzat
Kód: ZSIEVEUPS0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ever ECO PRO 1000 AVR CDS Line-interaktív 1 kVA 650 W 2 AC aljzat / AC aljzat| Bemeneti frekvencia | 50 Hz |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.) | 264V |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum) | 168 V |
| Bemeneti fázisok száma | 1 |
| Hangjelzési módok | Túlterhelési riasztás |
| Hullám | Szinusz |
| Kimeneti teljesítmény | 650 W |
| Automatikus feszültségszabályozás (AVR) | Igen |
| Kimeneti fázisok száma | 1 |
| Túlfeszültség-védelem | Igen |
| Kimeneti üzemi feszültség (minimum) | 184 V |
| Hangjelzések | Igen |
| Áramvédelmi elemek | Rövidzárlat, túlterhelés |
| Szünetmentes tápegység kategóriák | Vonal-interaktív |
| Kimeneti frekvencia | 50 Hz |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.) | 264V |
| Kimeneti kapacitás (VA) | 1 kVA |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP20 |
| Szín | Fehér |
| Formátum | Torony |
| Csomag szélessége | 130 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Csomag magassága | 185 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Súly | 10,2 kg |
| Mélység | 434 mm |
| USB-port típusa | USB B típusú |
| USB-port | Igen |
| Aljzatok száma | 2 hálózati aljzat/hálózati aljzat |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–80% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 20–95% |
| Akkumulátorok száma | 2 |
| Hidegindítás | Igen |
| Akkumulátor feszültsége | 12 V |
| Akkumulátor kapacitása | 5 óra |
| Akkumulátor típusa | Ólmozott (VRLA) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | UPS power supplies |
|---|---|
| Súly: | 11.06 kg |
| EAN vonalkód: | 5907683604899 |
| Bemeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.): | 264V |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum): | 168 V |
| Bemeneti fázisok száma: | 1 |
| Hangjelzési módok: | Túlterhelési riasztás |
| Hullám: | Szinusz |
| Kimeneti teljesítmény: | 650 W |
| Automatikus feszültségszabályozás (AVR): | Igen |
| Kimeneti fázisok száma: | 1 |
| Túlfeszültség-védelem: | Igen |
| Kimeneti üzemi feszültség (minimum): | 184 V |
| Hangjelzések: | Igen |
| Áramvédelmi elemek: | Rövidzár, Túlterhelés |
| Szünetmentes tápegység kategóriák: | Vonal-interaktív |
| Kimeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.): | 264V |
| Kimeneti kapacitás (VA): | 1 kVA |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Szín: | Fehér |
| Formátum: | Torony |
| Csomag szélessége: | 130 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Csomag magassága: | 185 mm |
| Magasság: | 150 mm |
| Súly: | 10,2 kg |
| Mélység: | 434 mm |
| USB-port típusa: | USB B típusú |
| USB-port: | Igen |
| Aljzatok száma: | 2 hálózati aljzat/hálózati aljzat |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 20–95% |
| Akkumulátorok száma: | 2 |
| Hidegindítás: | Igen |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
| Akkumulátor kapacitása: | 5 óra |
| Akkumulátor típusa: | Ólmozott (VRLA) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

