Ever EASYLINE 850 AVR USB Line-interaktív 0,85 kVA 480 W 2 AC aljzat / AC aljzat
Kód: ZASEVEUPS0142
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ever EASYLINE 850 AVR USB Line-interaktív 0,85 kVA 480 W 2 AC aljzat / AC aljzat| Kimeneti teljesítmény | 480 W |
| Szünetmentes tápegység kategóriák | Vonal-interaktív |
| Kimeneti frekvencia | 50 Hz |
| Áramvédelmi elemek | Rövidzárlat, túlterhelés |
| Hullám | Szinusz |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.) | 230V |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.) | 280V |
| Bemeneti fázisok száma | 1 |
| Bemeneti frekvencia | 50 Hz |
| Kimeneti kapacitás (VA) | 0,85 kVA |
| Kimeneti fázisok száma | 1 |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum) | 170 V |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP20 |
| Kijelző típusa | LCD |
| Formátum | Torony |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 143 mm |
| Csomag szélessége | 140 mm |
| Mélység | 290 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Csomag magassága | 230 mm |
| Súly | 5,2 kg |
| Aljzatok száma | 2 hálózati aljzat/hálózati aljzat |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 0 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 0 - 90% |
| Akkumulátor kapacitása | 9 Ah |
| Hidegindítás | Igen |
| Akkumulátor feszültsége | 12 V |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor típusa | Ólmozott (VRLA) |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a készülék burkolatát; áramütés veszélye áll fenn. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | UPS power supplies |
|---|---|
| Súly: | 5.77 kg |
| EAN vonalkód: | 5907683603571 |
| Kimeneti teljesítmény: | 480 W |
| Szünetmentes tápegység kategóriák: | Vonal-interaktív |
| Kimeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Áramvédelmi elemek: | Rövidzár, Túlterhelés |
| Hullám: | Szinusz |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.): | 230V |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.): | 280V |
| Bemeneti fázisok száma: | 1 |
| Bemeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Kimeneti kapacitás (VA): | 0,85 kVA |
| Kimeneti fázisok száma: | 1 |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum): | 170 V |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Formátum: | Torony |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 143 mm |
| Csomag szélessége: | 140 mm |
| Mélység: | 290 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Csomag magassága: | 230 mm |
| Súly: | 5,2 kg |
| Aljzatok száma: | 2 hálózati aljzat/hálózati aljzat |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 0 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 0 - 90% |
| Akkumulátor kapacitása: | 9 Ah |
| Hidegindítás: | Igen |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor típusa: | Ólmozott (VRLA) |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készülék burkolatát; áramütés veszélye áll fenn. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

